Domů > Zprávy > Obsah

Statický mixér

Statický mixér je pokročilý mixér vyvinutý na počátku 70. let. V roce 1995 zahájila společnost Kenneth Company svůj první statický mixér. Od 20. století investovalo do výzkumu a vývoje i 80 domácích podniků. Mezi nimi byla velmi dobrá aplikace emulze.

Od sedmdesátých let se statické směšovače začaly používat v chemickém průmyslu, v potravinářském průmyslu, v textilním a lehkém průmyslu a dosáhly dobrých výsledků. Ale statický mixér jako něco zvláštního

Produkty Lee, domácí i zahraniční, jsou nejen touto strukturou důvěrné, ale také vytvářejí jednorázovou neodstranitelnou strukturu. Současně se viskozita vytvrzovacího činidla a epoxidové pryskyřice značně liší (viskozita epoxidové pryskyřice je 20 až 80násobek viskozity vytvrzovacího činidla) a průtoková rychlost obou kapalin v potrubí je velmi nízká, takže je obtížné je rovnoměrně promíchat.

Statická míchačka je druh pokročilé jednotkové výbavy a agitátor je jiný, neobsahuje žádné pohyblivé části uvnitř, hlavní použití průtoku tekutiny a vnitřní jednotka, aby se dosáhlo rozmanitosti míchání tekutin a konstrukčního speciálního návrhu racionality. Ve srovnání s jinými zařízeními, jako je clona, ​​venturi, míchadlo a homogenizátor, má statický mixér výhody vysoké účinnosti, nízké spotřeby energie, malého objemu, šetření investice a snadné nepřetržité výroby. Statický mixér, pohyb tekutiny podle pravidla "dělení - přesah", míchání hraje hlavní roli v posunu. Metoda řazení může být rozdělena do dvou kategorií: "relativní posun způsobený stejným průřezem distribuce rychlosti proudění a" multi-kanálové relativní posunutí ", a režimy řazení různých modelových mísičů jsou také různé.Hitertix statické směšovače HICHINE nejen Může se aplikovat na míchací proces a může se aplikovat v procesu, který se týká míchání a dodávání, včetně míchání plynu / plynu, extrakce kapalina / kapalina, reakce plyn / kapalina, zvýšení tepelného přenosu a reakce kapalina / kapalina apod. Použitá plastová, chemická, farmaceutická, těžební a metalurgická, potravinářská, kosmetická, pesticidová, kabelová, ropná, papírenská, chemická vlákna, biologie a ochrana životního prostředí atd. Díky nízké spotřebě energie přináší značné ekonomické výhody.