Domů > Zprávy > Obsah

Samočistící filtr

Samočistící filtr je široce používán v zařízeních na úpravu vody, jeho jednoduchý design a dobrý výkon kanalizace pro dosažení nejlepšího filtračního efektu. Hlavní komponenty jsou: motor, elektrická řídící skříňka, řídicí potrubí, komponenty supervizora, součásti filtrů, kartáč z nerezové oceli 316L, součásti rámu, hnací hřídel, příruba a import a export. Samočisticí filtr pro překonání tradičních filtračních produktů, malého množství znečišťujících látek, náchylných k ucpání nečistot, filtrační část potřeby demontovat a vyčistit a neschopnost sledovat stav filtru a mnoho dalších nedostatků, se surovou vodou filtrovat a automaticky vyčistit funkci odtoku filtru, a čisté kanalizace systém nepřerušeného přívodu vody, můžete sledovat pracovní stav filtru, vysoký stupeň automatizace. Krytí různé přesnosti filtru od 10um do 3000um potřebuje.

Samočistící filtr, běh a ovládání bez vnější energie může automaticky vyčistit filtr, automatickou odpadní vodu. Je možné nastavit nepřetržitý průtok během vyplachování, čištění a filtrační cyklus, samočisticí doba filtrování je standardně 10-60 / s, čištění a filtrace ztrát vody činí pouze 0,08-0,6% z množství filtrace; filtrační přesnost až 10-3000 mikronů; pracovní tlak může být až 1,0-1,6 MPa; jednoduchý průtok: 4-4160 m / h. Může být vertikální, vodorovný, obrácený kdekoliv instalovaný v jakémkoliv směru lze použít pro průmysl, zemědělství, komunální energii, elektroniku, medicínu, potraviny, tisk a barvení, stavebnictví, oceli, hutnictví, papírenské a jiné průmyslové filtrace vody.

Samočistící filtr je filtr, který přímo zachycuje kapalné nečistoty, plováky, částice apod., Přičemž snižuje zákal vody, snižuje nečistoty a současně zajišťuje zpětnou práci a životnost přesného zařízení a má automatické vlastnosti kanalizace.