Domů > Zprávy > Obsah

Funkce pro čištění filtru zpětného proplachu

Nov 21, 2017

A. Automatický zpětný odtokový filtr s použitím filtru, účinná filtrační plocha, tlaková ztráta. Navrhněte oblast filtrů pro oblast importu a exportu 3 až 5krát.

b. Automatický zpětný odvod odpadních vod, snadná údržba: nastavitelná šachta pro údržbu, snadné nakládání a vykládání filtrační vložky, filtr zpětného proplachu

C. Automatický zpětný odtokový filtr s čisticí strukturou filtrační patrony s více filtračními patronami, nepřerušovaným přívodem vody při čištění.

d. Automatické zpětné filtrování odpadních vod filtru program: podle aktuální situace uživatele potřebuje nastavit systémové parametry.

E. filtr pro zpětné proplachování Pokročilý řídící systém: řídící systém s vysokou přesností a podle různé kvality vody, který upravuje svůj režim provozu a provozní podmínky, aby se zlepšila jeho schopnost přizpůsobit se vodě.

F. Ovládací filtr pro zpětné proplachování: ovládání tlaku / času nebo samostatné ovládání podle aktuálních podmínek a potřeb jakékoliv volby, automatické ovládání; nastavený ruční / automatický přepínač, režim regulace lze předem nastavit a lze dosáhnout elektrického blokování,

G. Zpětný filtr s místním ovládáním, je-li to nutné, lze nastavit dálkový ovladač tak, aby bylo dosaženo místního provozu a dálkového ovládání.

h. Zpětný filtr levý stavový výstup, výstup poruchového alarmu a další funkce, aby bylo zajištěno, že zařízení používané v bezpečném a spolehlivém stavu automatického filtrování odpadních vod

Filtrační schopnost filtrovaného filtru, velký průtok: rozsáhlé uhelné doly v "průtokovém" filtru, kvůli strukturálním omezením, maximální průtok může dosáhnout pouze 380L / min, filtr až 800L / min nebo větší. Plně automatický filtr, filtr, plně integrovaný procesor vody, elektronický odvápňovací filtr Filtr zpětného proplachu Vysoká přesnost filtrace: Filtr pro zpětné proplachování s dvěma nebo více skupinami filtrů, oblast průtoku, původní tlaková ztráta je malá, dokáže dosáhnout vysoký průtok, vysokou přesnost filtrace (25 m, 40 m), tradiční filtr je velmi obtížné dosáhnout. Zpětný filtr pro kvantifikaci stupně znečištění: Filtr na vstupním konci portu Pi, výtokový port Po může být vybaven tlakoměrem K1, K2, P = K1-K2, velikostí tlaku, kvantitativní reakcí filtru je kontaminovaný Stupeň snadné čištění kdykoliv, tradiční filtr není druhotnou funkcí.