Domů > Zprávy > Obsah

Automatický filtr zpětného proplachu

Chcete-li překonat tradiční produkty filtrů, malé množství znečišťujících látek, které jsou citlivé na ucpání nečistot, filtrační část potřeba rozebrat a vyčistit a neschopnost sledovat stav filtru a mnoho dalších nedostatků, se surovou vodou filtrovat a automaticky filtrovat automatické funkce čištění a odpadních vod a čištění odpadních vod Při nepřerušovaném přívodu vody můžete sledovat provozní stav filtru a vysoký stupeň automatizace. Krytí různých požadavků na filtraci od 10um do 3000um poskytujeme našim zákazníkům širokou škálu zařízení pro filtraci vody.

Filtr pro zpětné proplachování, běh a ovládání bez vnější energie dokáže automaticky vyčistit filtr, automatické čištění odpadních vod. Je možné nastavit nepřetržitý průtok během vyplachování, čištění a filtrační cyklus, čisticí a filtrační doba je 10-60 / s, čistění a filtrace ztrát vody představují pouze 0,08-0,6% filtrované vody; filtrační přesnost až 10-3000 mikronů; pracovní tlak do 1,0-1,6 MPa; jednoduchý průtok: 4-4160m & ↓; / h.

Filtr pro zpětné proplachování může být vertikální, vodorovný, obrácený kdekoli instalovaný v jakémkoliv směru, může být použit pro průmysl, zemědělství, komunální energii, elektroniku, medicínu, potraviny, tisk a barvení, konstrukce, oceli, hutnictví, papír a další průmyslová filtrace vody.

Automatický zpětný odpařovací filtr je určen pro průmyslovou vodu, mořskou vodu, potravinářskou a farmaceutickou a jinou lehkou chemickou průmyslovou odpadní vodu, filtraci cirkulující vody a regeneraci emulze, odpadní olej, tekuté suroviny a další filtrační zpracování. V metalurgickém průmyslu a petrochemickém průmyslu a ve vodárenských systémech vodovodů a kanalizací a recirkulačních vodních systémech a souvisejících s procesem filtrace kapalného média je stále častěji rozšířeno použití automatického filtru zpětného proplachu, moderní čínské metalurgické podniky zavádějí systém kontinuálního lití vody, vysoká pec vodní systém, vysokoteplotní systémy pro odvodňování za tepla válcované za tepla, emulzní systémy a uzavřené cirkulační systémy vody, filtrační systémy kapalného média jsou rozsáhlé použití automatického filtru zpětného proplachu.