Domů > Znalost > Obsah

Požadavky pro instalaci samočisticí filtr

Nov 21, 2017

Specifikace filtru by si měly odpovídat s instalací potrubí, když průtok filtru nemůže splnit požadavky na potrubí, dva (nebo více) filtr může být nainstalovány současně, nebo udělat další filtr.

Filtr by měl být nainstalován v systému chráněny co nejvíce dopad vstupu nízký tlak a proto by měla být instalována v blízkosti zdroj tlaku.

Filtr by měl být instalován v systému potrubí v sérii. K zajištění nepřetržité dodávky vody během výpadku, navrhuje se, že obchvat nastavit v systému a cut-off kulový ventil by měla stanovit pro dovoz, vývoz a obejít filtru. Kde existuje riziko zpětného toku, je třeba instalovat zpětný ventil na výstupu filtru.

Když výběr nezapomeňte, že vodu tekoucí přes automatický samočistící filtr nesmí přesáhnout jeho teplotu.

Místo instalace s střídavý AC 380V energetická frekvence (Třífázový čtyřvodičový systém). Kanalizační potrubí nesmí přesáhnout 5 metrů, aby se zabránilo protitlak.

DC systém pozornost filtr přesnost, Předúprava, tlak záležitosti, pozor přerušovaný systém časování typ ovládacího prvku.

Vhodná volba instalace prostředí, věnujte pozornost vodotěsný, déšť, vlhkost.

Vstupní zařízení, výstupní, odpadních trubek by měla být nainstalována ventil (vypouštěcí ventil by měl být rychle ventilu).

Čistá vzdálenost mezi zařízení není menší než 1500mm; čistá vzdálenost mezi zařízením a zeď není menší než 1000mm; vybavení a okolí by měla být vybavena údržba prostor menší než 500mm.

Zařízení import a export potrubí by měla být nastavena u držáku potrubí potrubí ústa; přímo propojen s kontejnerem tryska je větší než nebo rovno DN150 pod ventil by měla být nastavena závorka.