Domů > Znalost > Obsah

Výměna prvku filtru

1.1 Membránový filtr by měl být pravidelně vyměňován. Cykly výměny prvku jsou uvedeny níže.

I. Bezpečnostní filtr Spotřeba vody je výrazně nižší než dříve, nebo je stávající tlak nižší než počáteční tlak 50kpa. Potřebuje změnit filtrační prvek jednou během tří měsíců.

II. Pryskyřičný filtr Spotřeba vody je výrazně nižší než předtím, nebo je stávající tlak nižší než počáteční tlak 50 kPa, musí měnit filtrační prvek jednou během tří měsíců.

III.Mikronový membránový filtr Spotřeba vody je výrazně nižší než předtím, nebo je stávající tlak nižší než počáteční tlak 50kpa, musí měnit filtrační prvek po dobu tří měsíců, obvykle přesnost filtru může dosáhnout 0,45 mikronů.

IV. Filtrační systémy membránové kapaliny na čisté vodní nádrži Spotřeba vody je výrazně nižší než předtím nebo je stávající tlak nižší než počáteční tlak 50kpa. Je třeba měnit filtrační prvek jednou za tři měsíce, obvykle přesnost filtru může dosáhnout 0,22 mikronů.

图片2.jpg

1.2 Jak vyměnit filtrační patronu

Otevřete plastový sáček na konci otevření kazety, zkontrolujte, zda je těsnění v dobrém stavu a na místě. Pro navlhčení těsnění a pouzdra kazety použijte vhodný zvlhčovač (např. Vodu). Ruka by měla držet konec, který je blízko k O-kroužku, a zasunout rozhraní kazety do zásuvky kazety ve svislé poloze. všechny kazety jsou vloženy na místo. A pak upevněte přítlačnou desku, namontujte kovové pouzdro na své místo.http: //www.inocofiltration.com/