Domů > Znalost > Obsah

Funkce designu plynového filtru

1, filtrační zařízení využívá patentovanou vnitřní mechanickou konstrukci, která realizuje funkci vysokotlakého zpětného proplachování v pravém smyslu, může snadno a důkladně odstranit nečistoty zadržené filtrem a nemá žádný mrtvý úhel a žádný útlum toku pro zajištění filtrace efektivnosti a dlouhodobé životnosti.

2, filtrační zařízení používané 304,316 L nerezového klínového filtru, vysoká pevnost, vysoká přesnost, odolnost proti korozi, maximální filtrační přesnost až 25 mikronů.

3, filtrační zařízení prostřednictvím vlastních schopností vyhledávání a odezvy, aby bylo dosaženo automatického zpětného proplachu, aby se řešily kolísání nestálé jakosti vody bez zásahu člověka.

4, méně opotřebované součásti filtračního zařízení, žádné spotřební materiály, nízké náklady na provoz a údržbu, snadné ovládání a správu.

5, citlivé ovládání filtračního zařízení, přesné ovládání podle různých zdrojů vody a flexibilita filtrování pro nastavení nastavení času a času tlakového rozdílu pro zpětné proplachování.

6, filtrační zařízení V procesu proplachování je každý (skupinový) filtr následován operací zpětného proplachu; aby filtr byl bezpečný a efektivní čištění a jiné filtry nejsou ovlivněny, pokračujte v filtrování.

7, filtrační zařízení používající pneumatický vypouštěcí ventil, výplachové výdrže trvaly krátkou dobu, méně spotřeby vody zpětného proplachu, ochrana životního prostředí a hospodárnost.

8, konstrukce filtru konstrukce kompaktní a rozumná, malá stopa, flexibilní instalace a mobilita.

9, filtrační zařízení Elektrický systém s integrovaným režimem řízení, lze dosáhnout dálkového ovládání