Samočistící sítko

Samočistící sítko
Podrobnosti o produktu

1. samočistící sítko Úvod

Tato samočisticí filtr se rovná Bernoulli filtrem, dlouhou životnost, běžně pracovní doby může být více než 10 let a šetrné k životnímu prostředí – žádné chemické ošetření nezbytné. Kromě toho, máte mnoho možností v případě potřeby, pro materiál, můžete volbou uhlíkové oceli filtru bydlení a nerezové vodní těleso filtru a SS316L. pro spolehlivé čištění typ má manuál, čas a diferenčního tlaku políčko Řízení PLC řízení.

image001


2 naše výhody

lepší. Zkušební zařízení pro štětec samočistící filtr: rentgenový detektor, čerpadlo elektrické hydraulické zkoušce, protahování stroje a tak dále, v případě potřeby zařízení účtu odesílat.

b. Naši technici budou dělat pravidelné plánované údržby na těchto strojích, aby jim zaručila funguje dobře.

c. vysoce kvalitní suroviny: především vybíráme suroviny z velké ocelárny, TPCO, ocel BAO, SHA ocel, které jsou nejlepší a největší surový materiál výrobce v Číně.

d. přísných fyzikálních/chemických zkušebních postupů: nevyhovují požadavkům na design výrobku a procesu, poskytující spolehlivé testovací data.

e. krátká doba dodání: je-li více než 10 sad, 50 dnů. Skladem máme také některé standardní velikosti štětce samočisticí filtr, pokud potřebujete 3-5 KS, můžeme dodání brzy.

 

3 NAŠE SLUŽBY

a.We poskytovat bezplatné technické služby o AHU filtru

B.volný na místě touring a zavedení naší továrny

c.We zajistit zpracování návrhu a ověření zdarma

d.We může zaručit včasné dodání vzorků a zboží

e.Close zpracování všech zakázek zvláštní osobu a udržet zákazníci včas informováni

f.All poprodejních žádost budou zodpovězeny do 24 hodin

image003


Dotaz