Vysoký tok mechanicky vyčistit sítka filtrační vložky

Vysoké f nízké m echanically c se s trenéry Úvod XF - D3 série Inoco sání vlastní čištění filtrů je žádáno Vysokoprůtokový mechanicky očištěny a komplexní nečistot, které mohou odpovídat 10", 12", 14"a 68" potrubí. Je-li váš proces toku kapacita je více než 2500m 3/h, doporučuje se...

Podrobnosti o produktu

Vysokáfnízkámechanicallycnaklonil sesTrenéři Úvod

XF - D3 série Inoco sání vlastní čištění filtrů je žádáno Vysokoprůtokový mechanicky očištěny a komplexní nečistoty, které mohou odpovídat 10", 12", 14"68" potrubí. Je-li váš proces toku kapacita je více než 2500m 3/h, se doporučuje použít tento tekuté Filtrační systém s více sadami filtrace.


20151199107639.jpg2014821101015974.jpg

2014821101336230.jpg

Výhoda

■Cleaned typ: kontroly ze strany diferenčního tlaku, jako nečistoty, agregovány, kdysi diferenční tlak dosahuje hodnoty nastavení (1bar), ovládací prvek přepínač zapne začít s čištěním osy.
■Backwash modelu mohou být zvoleny, ruční nebo automatický provoz, je to jeden automatický filtr.

Nečistoty vytéci zpět mycí rameno dozadu mytí zásuvky.
■Filtration přesnost: 25 ~ 200 mikronů

■Solid obsah: méně než 200ppm

■Max průtok může být až do 4500m 3/h.

图片2.png 

Pracovní princip  

Proces filtrace:Když kapalné nečistoty toky do spodní části filtru, zpomalí rychlost kapaliny a kapaliny poteče nahoru směrem na 90 stupňů. Filtrované nečistoty se zastaví v shellu, a čisticí kapalina bude neustále proudit mimo prvek filtru izolace, pak konečně vytékaly ze zásuvky.

Proces praní filtru:Zpětné proces je dokončen DP mezi potrubí a atmosférické. Dutý, zařízení na čištění prodlužuje délku celé filtrační prvek, a to se pomalu otáčí uvnitř elementu filtru pak vypouštění nečistot z konce nozzle.the vypouštěcí zařízení na čištění je velmi blízko k filtrační prvek, je to stejnou výšku pro jeho otevření a sběratel nečistot. Sběrač nečistot je vyroben z kruhu kolo a vertikální potrubí trubky. V celém Protiproudá pracím cyklu, hlavní tekutina nebude zastaven a filtrace proces se děje.


图片3.png 

Aplikace

■Automatic vlastní čištění filtru lze použít v téměř všech průmyslových, zásobování vodou, vodního vody přečištěné systém, voda nechutná, pach slané vody, která se používá pro chlazení, zpracování a požární ochrany. Tento systém řízení filtru může zajistit vodní zdroje cyklu a šetří náklady.

■This mechanicky vyčistit filtry jsou široce používány v průmyslu k ochraně výměníky tepla, čerpadla potrubí, recyklační systém čištění odpadních vod, atd.

■High tok mechanicky vyčistit filtry lze použít v odvětví elektrické energie k ochraně tepelné výměníky, potrubí čerpadla, vodní stříkací tryska, odpadních vod recyklační systém, atd.

■Automatic já, čištění filtru lze použít pro vlákniny, zpracovatelský průmysl odstranit vlákno z vody zabránit ucpávání trysky a samostatná kůra a čip v procesu oběhu.

■High tok mechanicky vyčistit filtry lze použít pro úpravu odpadních vod, druhý filtr zpracování splašků, filtrování vody v kroku dvě a pak poskytují čistou vodu pro rostliny.

■High tok mechanicky vyčistit filtry lze použít v průmyslu zpracování kovů zajistit velkou čistou vodu pro hašení, odrezování, pece, atd.

Zajištění kvality

1. přísnou smlouvu auditování invloved všechna oddělení zajistit proveditelnost každé objednávky.

2. zpracovat návrh a ověření před hromadné výroby.

Přísně kontrolovat na všech surovin a pomocných materiálů, všechny suroviny dosáhnout světové pokročilé úrovni.

3.on stránky kontroly na všechny procesy, kontrolní záznam udržet sledovatelné na 3 roky.

4 Všichni inspektoři mají zkušenosti s mezinárodními certifikáty. 

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

1. co platební podmínky přijmete?

A:T / T nebo L/C nebo západní unie nebo Moneygram nebo Paypal, jiní je vítán.

2. jak uspořádat dodávky?

A: moře/ve vlaku/leteckých nebo pomocí Express, 15-20 dnů proti vkladu.

3. co je vaše práce nabídky?

A:Automatic zadní propláchněte filtr, automatický samočistící filtr, filtr zemního plynu, Sáčkový filtr, koš sítko, porézní kovový sintrovaného filtru, statické směšovače atd., všechny z nich jsou široce používány v úpravě vody, filtrace petrochemického průmyslu, zemní plyn dělicí atd.

4. co je doba dodání filtru?

A: obecně, 35 dní po zálohové platby, pokud OEM, bude to 40-45 dnů po výzvě k platbě, přístav dodání je Šanghaj.

5. jak se má zboží kvalitu?

A: spolupracovali jsme s mnoha světové třídy companied po mnoho let, příklady, Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung inženýrství, BASF, Bayer, klienti Worlypesons atd.

Naše produkty obdrželi dobrou odezvu od našich zákazníků.

6 jaké fyzikální a chemické zkoušení vám může poskytnout?

A: fyzikální a chemické zkoušení poskytujeme, zahrnují:

Analýza velikosti částic

chemické složení

fyzikální vlastnosti testování: Zkouška tvrdosti, testování tahem výkonu, pokojové teploty vliv testování, nízkoteplotní rázová zkouška

NDT: PT, MT, UT & RT

Metalografické zkoušky.

图片4.png

Dotaz