Filtr pro cirkulaci vody

1. Filtr s cirkulačním vodním filtrem Úvod Tento filtr pro cirkulaci vody je stejný jako filtr Bernoulli, dlouhá životnost, normálně může být pracovní doba více než 10 let a ekologicky šetrné - bez chemického zpracování. Mimo to máte mnoho možností, když potřebujete, pro materiál, ...

Podrobnosti o produktu

1. Filtr s cirkulačním vodním filtrem

Tento filtr pro cirkulaci vody je stejný jako filtr Bernoulli, dlouhá životnost, normálně pracovní doba může být více než 10 let a šetrné k životnímu prostředí - bez chemického ošetření. Kromě toho máte v případě potřeby mnoho možností, u materiálu lze vybrat volitelný filtr z uhlíkové oceli a nerezový vodní filtr a SS316L. pro spolehlivý typ čištění má ruční, časový a diferenční tlak ovládacím řízením PLC.

image001


2.Detail

Napětí: 220V / 380V 50Hz, napětí může být jako místní poptávka

Platební termín: T / T, L / C nebo jiné

Datum dodání: 35 dní od předplatného

Balení: export dřevěné pouzdro

Trh: Blízký východ / Afrika / Asie / Jižní Amerika / Evropa / Severní Amerika

Záruka: 1 rok

MOQ: 1 sada


3.Naše výhody

Postupy pro přísné fyzikální / chemické testování: splnění požadavků na konstrukci a proces výrobku a poskytování spolehlivých zkušebních dat.

b. Krátké dodací lhůty: Pokud je jeden kontejner 15-20 dnů. Skladujeme také některé standardní velikosti trubek a prutů, pokud potřebujete 3-5 ks, můžeme brzy dodat.

C. Bezpečné balení: před expedicí se rozšiřují antikorozní oleje na trubky a tyče, plastové uzávěry na koncích trubek slouží k ochraně vnitřního povrchu, každá tyč je chráněna kartónovou trubkou. Konečně je třeba zabalit do mořského obalu nebo do dřevěného pouzdra.

d. Nejlepší post-prodejní služba: Více než 60% výrobků se prodává v jihovýchodní Asii, na Středním východě a v Evropě a všechny výrobky jsou důvěryhodné domácími i zahraničními zákazníky.

image003Dotaz