Automatické filtrování vody

Automatické filtrování vody
Podrobnosti o produktu

1 automatické vodních filtračních systémů Úvod

Automatické filtry inc je vhodný pro filtry s 1''-36'' potrubí vybírat, s výhodami průběžně proudění, bezpečnostní operace Jednoduchá údržba, řady XF self-čištění filtru je široce používán ve všech oblastí průmyslu. XF-X05 je samočistící kartáč filtr s vysokou filtrační výkon v podmínce filtrování sražené těles, průtokem kapalin v boku a ven z boku, což je efektivnější filtraci.

image001


2 naše výhody

a. přísných fyzikálních/chemických vyšetření: nevyhovují požadavkům na design výrobku a procesu, poskytující spolehlivé testovací data.

b. krátká doba dodání: je-li více než 10 sad, 50 dnů. Skladem máme také některé standardní velikosti štětce samočisticí filtr, pokud potřebujete 3-5 KS, můžeme dodání brzy.

c. bezpečné balení: dřevěné článku lze použít pro opravu naše vodní filtr z nerezové oceli bydlení, konečně být baleny v exportu dřevěném pouzdře, lodní Marka bude nastavena mimo případ k označení příjemce přepravní informace.

d. nejlepší poprodejní služby: více než 60 % produkty se prodávají do jihovýchodní Asie, Středního východu a Evropy, a všechny produkty, které jsou důvěryhodné v tuzemské i zahraniční zákazníky.


3 naše služby

Ø poskytnutí technického návrhu a řešení;

Ø nový závod stavební poradenství;

Ø návrh a Výroba nestandardních zařízení;

Ø Professional technické vzdělávání a poradenství na místě podle smlouvy;

Ø dodávky příslušenství kdykoliv;

Ø Tele technické poradenství a služby;

Ø jiné speciální technické služby dle požadavků klienta.

image003


Dotaz