Automatický samočisticí filtr

Automatický samočisticí filtr
Podrobnosti o produktu

1.Automatický samočisticí filtrÚvod

Automatický samočisticí filtr je široce používán ve všech oblasti průmyslu, který je vhodný pro filtry s 1''-36'' potrubí vybírat, s výhodami průběžně proudění, bezpečnostní operace jednoduché údržby. Štětec filtru může nepřetržité dodávky vody, pouze méně než 5 % celkového průtoku pro vodu k čištění, 2-15 sekund doba proplachování. Já čisticí Štětec filtru je s přesností na vysokou účinnost filtrace, video 200μm filtrační stupeň, všechny druhy filtračního síta, které mohou být zvoleny.

image001

 

2 naše výhody

a.Extensive výrobní zkušenosti:Specializujeme se v průmyslu pro čištění vzduchu pro více než 10 let, předfiltr VZT můžeme optimalizovat návrh toku vzduchu, podle detekce parametry toku vzduchu na klimatizace přizpůsobení velikosti pole, filtrování účinnosti, zajistit, že zákazníkům.

b. vysoce kvalitní suroviny:Máme certifikovaný systém kvalifikované dodavatele, spojili jsme se s D & B D-U-N-S registrované"

c. přísných fyzikálních/chemických zkušebních postupů:požadavkům na design výrobku a procesu, poskytující spolehlivé testovací data.


3 naše služby

Ø poskytnutí technického návrhu a řešení;

Ø nový závod stavební poradenství;

Ø návrh a Výroba nestandardních zařízení;

Ø Professional technické vzdělávání a poradenství na místě podle smlouvy;

Ø dodávky příslušenství kdykoliv;

Ø Tele technické poradenství a služby;

Ø jiné speciální technické služby dle požadavků klienta.

1

image003_03image003_04image003_05


Dotaz