Automatické čistící filtry

1. Automatické automatické čištění filtrů Úvod Filtr pro čištění je široce používán ve všech oblastech průmyslu, který je vhodný pro filtry s potrubím 1 "- 36", z čehož si můžete vybrat, s výhodami kontinuálního průtoku kapaliny, jednoduchou údržbou v oblasti bezpečnosti. Kartáčový filtr umožňuje nepřetržitý přívod vody, pouze ...

Podrobnosti o produktu

1. Automatické automatické čištění filtrů Úvod

Čisticí filtr je široce používán ve všech oblastech průmyslu, který je vhodný pro filtry s 1 "- 36" potrubím, z čeho vybírat, s výhodami nepřetržitého proudění kapaliny, bezpečné údržby. Kartáčový filtr může mít nepřetržitý přívod vody, pouze méně než 5% celkového průtoku pro čištění vody, doba splachování 2-15 sekund. Samočistící kartáčový filtr je s vysokou filtrační přesností, stupněm filtrace> 200 μm, všemi druhy filtrovacích sítí, které lze vybrat.

image001


2. Samočistící filtrační proces

Pokud diferenční tlak vstupního a výstupního potrubí dosáhne předepsané hodnoty, filtr zahájí proces čištění. Celý samočistící proces obsahuje dva kroky: vypouštěcí ventil se otevře; dvě kartáče z nerezové oceli, které jsou poháněny vnitřním motorem, odstraní nečistoty, které byly zachyceny sítí, a pak budou nečistoty vypouštěny z vypouštěcího ventilu. Celý proces čištění trvá asi 15 až 60 sekund, zatímco během této doby se filtrace systém nepřestává proudit a řídit ovládací skříňkou.

Typ řízení: má tři modely tohoto, času, diferenčního tlaku a řízení PLC.


3.Naše výhody

A. Rozsáhlé výrobní zkušenosti: specializujeme se na automatický samočistící filtr, jako je kartáčový filtr, škrabák, nerezový plášť vodního filtru, filtr pro zpětné proplachování, kryt sáčku a kazetový filtr s zkušeností 10 let.

b. Kompletní výrobní zařízení pro kartáčový filtr: vlastní přesné radiální vrtačky, ohýbačky plechu, soustruh, hoblovací frézka, vrtací a frézovací stroj, CNC plazmový řezací stroj, střídač pulzní argon obloukový svařovací stroj, invertor tání polární plyn stíněný svařovací stroj, svařování manipulátor, plynový stíněný svařovací stroj Co2, samočinně nastavitelná police, řízení a další moderní zařízení.

image003

 


Dotaz