Péče o písek filtru pro bazény

1.Podpora filtru pro bazény Úvod Rozumná struktura, pokrývá malou plochu oblasti malá, dobré utěsnění, velký průtokový výkon snadný provoz, vnitřní a vnější úprava filtru je pískování nebo leštění zpracování, takže povrch je hladký a dobrý povrchový výkon ...

Podrobnosti o produktu

1.Poskytněte filtr péče o bazény

Přiměřená struktura, malá plocha oblasti malá, dobré utěsnění, velká průtoková kapacita snadné ovládání, vnitřní a vnější úprava filtru je pískování nebo leštění zpracování, takže povrch je hladký a dobrý povrchový výkon.


2.Technické údaje

Materiál: CS, SS304, SS316L, CS podšívka PO, CS lemovaný PTFE

Přesnost filtru: 2-100 mesh

Pracovní teplota: 0-500 ° C

Pracovní tlak: 0-20 MPa

Kód projektu: H21637-1991, ASME VIII

Zvolte možnost

Nastavitelná noha filtru

Topný plášť

Vysokoteplotní a vysokotlaká konstrukce


aplikace
image001


Automobilový průmysl

Filtrace lázně předběžného zpracování, filtrace E-Coat, vrchní a laková lazura, základní nátěr, filtry kroužků barvy, čisticí kapaliny, tažné směsi, mazadla, kapaliny pro zpracování kovů a přívodní filtry čerpadel.
image002


Chemikálie

Recyklace katalyzátoru, odstranění stupnice potrubí, leštění vodných procesních tekutin, zásad, kyselin a rozpouštědel, filtrace emulzí a disperzí, odstranění gelu z pryskyřic. Odstraňování aktivního uhlí nebo katalyzátoru v průmyslu jemných chemikálií je typickým příkladem náročné aplikace při chemickém zpracování. Filtrační tašky INOCO splňují tyto aplikační požadavky pro vysokou filtrační účinnost spojenou s dlouhou životností a spolehlivostí.
image003


Elektronika

Zpracování plátků a čipů, elektronické leptací koupele, fotochemické leštění a filtrace vysoce čisté vody a předfiltrování různých membránových filtračních procesů s cílem zlepšit jejich nákladovou efektivitu. Filtrační tašky INOCO prokazují požadovanou čistotu, účinnost a konzistentní výkonnost.
image004


Potravin a nápojů

Leštění filtrace vína, lihovin a piva, odstraňování částic z jedlých olejů, odstranění sazí z celulózy, odstraňování slizu v želatinách, tekutý cukr, silné šťávy, leštění kukuřičného sirupu, zpracování škrobu, zpracování mléka a nealkoholických nápojů. Mnoho filtrovacích pytlů INOCO je v souladu s normami FDA a dokonce i s normami pro zpracování potravin a může splňovat jedinečné a rozmanité požadavky těchto aplikací.

3.FAQ

a.Jaká je doba dodání filtru?

A: Obecně platí, 35 dní po upřesnění platby, pokud OEM, to bude 40-45 dnů po pokročilé platbě, port dodávky je Šanghaj.

Jaká je vaše kvalita?

Odpověď: Spolupracovali jsme s mnoha světovými společnostmi, které již mnoho let spolupracovaly, například zákazníci Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung, BASF, Bayer, Worlypesons atd.

Naše výrobky obdržely dobrou odpověď od našich zákazníků.

c. Jaké druhy fyzikálních a chemických testů můžete poskytnout?

A: Poskytujeme fyzikální a chemické testování:

Analýza velikosti částic

testování chemického složení

testování fyzikálních vlastností: zkouška tvrdosti, zkouška pevnosti v tahu, zkouška rázem při pokojové teplotě, zkouška rázem při nízkých teplotách

NDT: PT, MT, UT a RT

Metalografické testování

d. Jaké vybavení máte pro inspekci NDT?

Odpověď: Máme ultrazvukový detektor vad, av miniaturní detektor magnetického jhu, magnetický detektor a penetrační detektor.

1

2

3


Dotaz