Bazénové pískové filtry

Bazénové pískové filtry
Podrobnosti o produktu

1. Úvod do filtrů pórobetonu

Vysoce výkonný špičkový filtr s pokročilým designem zajišťuje vynikající filtrační účinnost, vhodný pro přísné požadavky na použití s kombinací vynikajícího filtračního výkonu, vysokou spolehlivostí a pohodlným provozem.

Vhodný pro tvrdé filtrační požadavky. Min kapaliny bez filtrování, vhodné pro výměnu filtračních sáčků, poskytují velké těsnění. Top-in design loktů může dovolit vstupní kapaliny toku hladší a stabilní.

image001


2.Feature

Struktura horního a horního krytu
Celková impakta a utěsnění vrchního krytu
Otočný šroub s rotačním typem
Elektrolyticky leštěný perforovaný filtrační koš
Nastavitelná podpěrná noha
Snadné a rychlé výměny sáčků
Bez úniku těsnění
Pohodlné a pevné rychlé otevření zařízení
Nejlepší filtrační taška a snadné čištění
Stabilní a nastavitelná konstrukce


3.FAQ

A. O poprodejním servisu, jak můžete vyřešit problémy zákazníka v zahraničí včas?

Odpověď: Záruka našeho stroje je obvykle 12 měsíců, během tohoto období zajistíme okamžitý mezinárodní expres, abychom zajistili, že náhradní díly budou doručeny co nejdříve.

Záruka kvality: 12 měsíců po skončení provozu zařízení, ale nejdéle po 18 měsících od dodání (záruka nezahrnuje spotřebu součástí).

b. Po zadání objednávky zajistíte v současné době instalaci stroje?

Odpověď: Všechny stroje budou testovány dřív, než se doručují, takže téměř lze použít přímo, i když je náš stroj snadno instalován, pokud si zákazník potřebuje naši pomoc, budeme potěšeni, že zajistíme instalaci, ale veškeré náklady bude vám účtován poplatek.

C. Jak mohu získat servis?

Odpověď: Pošleme vám náhradní díly zdarma, pokud by se nám problémy způsobily. Pokud se jedná o potíže způsobené muži, zasíláme také náhradní díly, ale je účtováno. Jakýkoli problém, můžete nám zavolat přímo.

image003

 


Dotaz