Vodní filtrační prvky ručního kartáčového filtru

Podrobnosti o produktu

Vložení ručního kartáčového filtru  

V procesu potrubí se používá ruční kartáčový filtr, který efektivně odstraňuje nečistoty v kapalině. Obvykle se v potrubí instaluje korozivzdorná hmota, písek a další tuhé nečistoty v kapalinovém filtru, aby se zabránilo poškození a zablokování potrubního zařízení, což způsobí, že strojní zařízení, kompresory, čerpadla, ventily a přístroj pracují normálně. Takže ruční kartáčový filtr je důležitým nástrojem k dosažení stabilního procesu a zaručuje bezpečnou výrobu.
Ruční kartáčový filtr používejte držák kartáče a kartáčku ve filtrovaném filtru, abyste odstranili špinavou, nečistou a další částice, a potom vypustili z vypouštěcího ventilu.

Technická data

Kód projektu: HG / T20592
Materiál: SS304, SS316L
Návrhový tlak: 1,0 MPa
Návrhová teplota: 80 ℃
Materiál těsnění: NBR


Modelka

Kapacita průtoku

Vstupní a výstupní průměr

Průměr tělesa pláště

INOCO-XF-M-20

20 m3 / h

DN50

159

INOCO-XF-M-30

30 m3 / h

DN80

219

INOCO-XF-M-50

50 m3 / h

DN100

273

 

Žádost

● Aplikace průmyslové filtrace vody

Tento kartáčový filtr je široce používán při filtraci chladicí vody, chrání sprchovou trysku, třístupňovou úpravu odpadní vody, recyklaci městské vody, úpravu skladových vod, předfiltraci před systémem RO, moření kyselin, filtraci bílé vody z papíru, vstřikovacího stroje; Systém pasterizace; Systém vakuového čerpadla; Systém vzduchového kompresoru; Systém nepřetržitého odlévání; Aplikace pro úpravu vody; Chladící systém vytápění a topení.

● Zemědělství Zavlažovací filtrační aplikace

Samočistící kartáčový filtr je opatřen krytem vodního filtru z nerezové oceli a filtrem o průměru 200 mikronů, který bude mít nejlepší výkon při čištění řeky, aby odstranil listy, písek, pevné látky a nerozpustné pevné látky. Podzemní voda, obecní voda, řeka, jezero, mořská voda, zahrada, školka, skleník, golfová hřiště, park.


图片3.png

Naše výhody

A. Rozsáhlé výrobní zkušenosti: specializujeme se na automatický samočistící filtr, jako je kartáčový filtr, škrabák, nerezový plášť vodního filtru, filtr pro zpětné proplachování, kryt sáčku a kazetový filtr s zkušeností 10 let.
b. Kompletní výrobní zařízení pro kartáčový filtr: vlastní přesné radiální vrtačky, plechy pro ohýbání plechu, soustruh, hoblovací frézka, vrtací a frézovací stroj, CNC plazmový řezací stroj, invertor pulzní argon obloukový svařovací stroj, invertor tání polární plyn stíněný svařovací stroj, svařování manipulátor, plynový stíněný svařovací stroj Co2, samočinně nastavitelná police, řízení a další moderní zařízení.
C. Zkušební zařízení pro kartáčový samočistící filtr: rentgenový detektor, elektrická hydraulická zkušební pumpa, napínací stroj a tak dále, je-li požadováno, lze zaslat účet zařízení.
d. Naši technici budou pravidelně naplánovat údržbu těchto strojů, aby jim zaručili, že budou fungovat dobře.
图片4.png

FAQ

1. Může být stroj přizpůsoben podle potřeby, jako je například logo?
A: Samozřejmě, že náš stroj může být přizpůsoben podle vašeho přání, je také k dispozici vaše logo.
2. O poprodejním servisu, jak můžete včas vyřešit problémy vašeho zámořského zákazníka?
Odpověď: Záruka našeho stroje je obvykle 12 měsíců, během tohoto období zajistíme okamžitý mezinárodní expres, abychom zajistili, že náhradní díly budou doručeny co nejdříve.
Záruka kvality: 12 měsíců po skončení provozu zařízení, ale nejdéle po 18 měsících od dodání (záruka nezahrnuje spotřebu součástí).
3. Je vaše cena konkurenční?
A: Dodáváme pouze kvalitní stroj. Určitě vám poskytneme nejlepší výrobní cenu na základě vynikajících produktů a služeb.
4.Jak platební podmínky akceptujete?
A: T / T nebo L / C nebo West Union nebo Moneygram nebo Paypal, ostatní jsou vítáni.
5. Jak je vaše zboží kvalitou?
Odpověď: Spolupracovali jsme s mnoha světovými společnostmi, které již mnoho let spolupracovaly, například zákazníci Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung, BASF, Bayer, Worlypesons atd.
Naše výrobky obdržely dobrou odpověď od našich zákazníků.
6.Jaké zařízení máte pro inspekci NDT?
Odpověď: Máme ultrazvukový detektor vad, av miniaturní detektor magnetického jhu, magnetický detektor a penetrační detektor.


图片1.png

Dotaz