Suchý plyn filtrační systém

Suchý plyn filtru Úvod LCN-1 suchý plyn filtr je vysoce účinné filtrační nádoba k odstranění prachových částic z filtrace vzduchu. To platí pro odstranění prachu, pevných částic a rust v systému filtrace plynu. Tento plyn síta používají pokročilé a spolehlivé vzduchové filtrační patrony pro dosažení...

Podrobnosti o produktu

Suchý plynový filtrÚvod

LCN-1 suchý plyn filtr je vysoce účinné filtrační nádoba k odstranění prachových částic z filtrace vzduchu. To platí pro odstranění prachu, pevných částic a rust v systému filtrace plynu. Tento plyn síta používají pokročilé a spolehlivé vzduchové filtrační patrony pro dosažení nejlepší výkon kazety vzduchový filtr. Široký výběr materiálu kazeta filtru, například ultra jemné skleněné vlákno, skleněná vlákna polyesterová páska, vícevrstvé, polypropylen, nylon, atd. Možnost výběru kazety vzduch filtru je založena na různé pracovní podmínky, například filtrování média, pracovní teplota, pracovní tlak nebo DP.

gas filtration system.jpg  

Pracovní princip

Po obsahující nečistoty plynu do kazety vzduchový filtr, velké částice kolidují s deflektorem uvnitř filtru pak začít oddělovat od zemního plynu. se odstraní jemné pevné částice kdy plyn proudit z vnějšku pomocí filtru. Konečně čištěný plyn z filtru suchý plyn.
Jeden konec zařízení pomocí rychlého otevření nevidomí nebo slepé příruby, otevírat a zavírat, kdy je třeba vyměnit filtrační kazetu. Pomocí rychlé uzavření otevřené můžete zapnout nebo vypnout real rychle, jen potřebují tři minuty tak šetří čas a vyhnout se některé bezpečnostní riziko při nahradit filter prvky.

Technické parametry

■ Vyrobena standard: GB150 nebo ASME
■ materiál nádoby: CS, nerez (Připomeňte se, když teplota překročí 60 ℃)
■ přesnost filtru: 0.1μm、1μm、2μm、3μ m、5μm、10μm
Účinnost filtrace ■: 99,98 %
■ Instalace: svisle nebo vodorovně

Aplikace

■ Plyn prach odstranění
■ Odstraňte vysoušecí částice na sušení postel po proudu
■ Odstranění částic katalyzátoru na katalyzátor postel po proudu
■ Pro měření a regulaci stanice
■ Pro město plynárenské distribuční soustavy
■ Chraňte navazujících zařízení

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

1. Jak lze získat do své továrny?

A: naše továrna je blízké Šanghaj letiště, můžeme vás vyzvednout na letišti.

2. Jaká je minimální objednané množství, můžete mi poslat vzorky?

A: naše minimální množství je 1 sada, jak je náš produkt je strojní zařízení, je obtížné posílat vzorky, však můžeme poslat vám katalog, srdečně vítám vás přišel navštívit naši společnost.

3. Jaká je doba dodání vašeho stroje?

A: obecně, doba dodání našeho stroje je asi 30 dní, vlastní stroj bude dodána jako jednání s našimi klienty.

4. jak je dodací lhůta bude trvat dlouhou dobu, jak vás ujistit, že zařízení nebude přerušeno?

A: náš stroj je film zabalené, ujistěte se, že stroj dodáváme našim zákazníkům hladce, budeme používat ocelový drát opravit stroj s kontejnerem.

5. o poprodejních služeb, jak můžete vyřešit problémy v době došlo k zámořské odběratele?

A: záruka našeho stroje je obvykle 12 měsíců, během tohoto období, zajistíme mezinárodní expresní okamžitě, přesvědčte se, zda nahradit části mají být dodány co nejdříve.

Záruka kvality: 12 měsíců po zařízení, které byly operace, ale ne více než 18 měsíců po zařízení bylo dodáno (záruka nezahrnuje spotřebovávají dílů).

6. Jak lze získat službu následné?

Odpověď: my vám zašleme náhradních dílů tím zdarma Pokud problémy způsobené nás. Pokud to muži z problémů, posíláme také náhradní díly, Nicméně, je nabitý. Jakýkoli problém, můžete nám přímo zavolat.


图片6.png 

 

 

 

 


Dotaz