Trojitý statický mixér

1. Statický mixér se třemi kroky Úvod Součinitel rovnoměrnosti fáze kapalina-kapalina a kapalina-pevná fáze jsou následující: σ X ≤1-5%. Je vhodný pro míchání, reakci, extrakci, vstřikování, vstřikování, barvu, přenos tepla a další procesy v chemickém, ropném, ...

Podrobnosti o produktu

1.Stavový mixér se třemi kroky

Koeficient rovnoměrnosti fáze kapalina-kapalina a kapalina-pevná fáze je následující: σ X ≤1-5%. Je vhodný pro míchání, reakci, extrakci, vstřikování, vstřikování, barvení, přenos tepla a další procesy v chemickém, ropném, farmaceutickém, potravinářském průmyslu, v jemné chemii, zpracování plastů, ochraně životního prostředí, syntetických vláknech, těžírství a metalurgii , a zvláště vhodný pro vysoce viskózní média spojený s relativním tokem a nečistotami při viskozitě nejvýše 10 centipoise.

image001


2.Použití

Vhodné pro viskozitu ≤ 106 CP

Reakce kapalina-kapalina, kapalina-pevná látka, extrakce, absorpce, přizpůsobení plastových barev, vytlačování, proces přenosu tepla. Zvláště vhodné pro malý průtok s nečistotami viskozitního média.

Použitelné pro ropné, chemické, jemné chemické, extrudování plastů, ochranu životního prostředí, hutnictví a další průmyslová odvětví ve směsi s vysokou viskozitou.


3.FAQ

a.Pokud budu muset zůstat na svém místě několik dní, je možné, že si mne objednejte hotel?

A: Vždy je mi potěšením, služba rezervace hotelů je k dispozici.

b. O poprodejním servisu, jak můžete vyřešit problémy zákazníka v zahraničí včas?

Odpověď: Záruka našeho stroje je obvykle 12 měsíců, během tohoto období zajistíme okamžitý mezinárodní expres, abychom zajistili, že náhradní díly budou doručeny co nejdříve.

Záruka kvality: 12 měsíců po skončení provozu zařízení, ale nejdéle po 18 měsících od dodání (záruka nezahrnuje spotřebu součástí).

C. Jak mohu věřit vaší společnosti?

Odpověď: Díky desetiletému profesionálnímu designu vám můžeme nabídnout vhodný návrh a nejnižší cenu

d. Hodnocení provedené třetími stranami, národní patenty a CE, ISO, ASME pro všechna zařízení.

E. Pro náš stroj děláme velmi dobře na zóně svařování a povrchové úpravě.

image003

 


Dotaz