Vrchní část v pouzdře filtračního filtru Průmyslový filtr

Podrobnosti o produktu

Nahoru v pouzdře filtračního vaku

Vysoce výkonný špičkový filtr s pokročilým designem zajišťuje vynikající filtrační účinnost, vhodný pro přísné požadavky na použití s ​​kombinací vynikajícího filtračního výkonu, vysokou spolehlivostí a pohodlným provozem.
Vhodný pro tvrdé filtrační požadavky. Min kapaliny bez filtrování, vhodné pro výměnu filtračních sáčků, poskytují velké těsnění. Top-in design loktů může dovolit vstupní kapaliny toku hladší a stabilní.

Vlastnosti  

Struktura horního a horního krytu
Celková impakta a utěsnění vrchního krytu
Otočný šroub s rotačním typem
Elektrolyticky leštěný perforovaný filtrační koš
Nastavitelná podpěrná noha
Snadné a rychlé výměny sáčků
Bez úniku těsnění
Pohodlné a pevné rychlé otevření zařízení
Nejlepší filtrační taška a snadné čištění
Stabilní a nastavitelná konstrukce


图片4.png

Specifikace  

Vrchní část pouzdra filtru na sáčku Standardizované informace
Typ: tekutina proudí nahoru, ze spodu
Pracovní tlak: 0,3 MPa ~ 0,8 MPa
Materiál: SS304, SS316L
Vstupní a výstupní průměr: přírubové připojení 2 "(DN50), odvzdušnění 1/4" a tryska měřidla tlaku. Je možné namontovat nastavitelnou zvedací a montážní konzolu.
Povrchová úprava: pískování nebo leštění. dutá koule nebo vestavěná opěrka a ohřívací plášť může být v nabídce


Ref standard :

HG21637-91, GB150-2011

Standardní příruba:

HG GB SH HGJ JB ANSI JIS.

Typ připojení:

nitě, obruče, příruby.

Vstup a výstup:

1-1 / 2 ".

Velikost odtoku:

1/4 ".

Model filtrační tašky:

1 # 2 #, 3 #, 4 #.

Přesnost filtrace:

0,5um-800um.

Návrhový tlak:

1,6 MPa.

Konstrukční teplota:

120 ℃.

Povrchová úprava:

skleněná koule pro pískování; polština; hygienická úroveň leští

图片2.png


Výběr modelu  

Drawing for top in bag filter.jpg 


Modelka

Velikost tašky

Průtok
M3 / H

Výška korby
(MM)

Celková výška
(MM)

Průměr pláště
(MM)

Průměr pytlíku
(MM)

Vstup a výstup

SGD-IN-1

1

20

500

720

219

170

1 "- 4"

SGD-IN-2

2

40

700

1070

219

170

1 "- 4"


aplikace

产品 说明 模板 254114.png

Automobilový průmysl

Filtrace lázně předběžného zpracování, filtrace E-Coat, vrchní a laková lazura, základní nátěr, filtry s lakovými kroužky, čisticí kapaliny, tažné směsi, mazadla, kapaliny pro zpracování kovů a přívodní filtry čerpadel.

产品 说明 模板 254459.png

Chemikálie

Recyklace katalyzátoru, odstranění stupnice potrubí, leštění vodných procesních tekutin, zásad, kyselin a rozpouštědel, filtrace emulzí a disperzí, odstranění gelu z pryskyřic. Odstraňování aktivního uhlí nebo katalyzátoru v průmyslu jemných chemikálií je typickým příkladem náročné aplikace při chemickém zpracování. Filtrační tašky INOCO splňují tyto aplikační požadavky pro vysokou filtrační účinnost spojenou s dlouhou životností a spolehlivostí.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Zpracování plátků a čipů, elektronické leptací koupele, fotochemické leštění a filtrace vysoce čisté vody a předfiltrování různých membránových filtračních procesů, aby se zvýšila jejich nákladová efektivnost. Filtrační tašky INOCO prokazují požadovanou čistotu, účinnost a konzistentní výkonnost.

产品 说明 模板 255469.png

Potravin a nápojů

Leštění filtrace vína, lihovin a piva, odstraňování částic z jedlých olejů, odstranění sazí z celulózy, odstraňování slizu v želatinách, tekutý cukr, silné šťávy, leštění kukuřičného sirupu, zpracování škrobu, zpracování mléka a nealkoholických nápojů. Mnoho filtračních sáčků INOCO vyhovuje normám FDA a dokonce i normám pro zpracování potravin a může splňovat jedinečné a rozmanité požadavky těchto aplikací.

产品 说明 模板 256007.png

Obrábění kovů

Filtrace hydraulického oleje, filtrace předběžného zpracování, regenerace drahých kovů, tekutiny pro zpracování kovů a tažné sloučeniny. Čisticí stroje na díly používají naše filtrační sáčky k minimalizaci zbytkových nečistot na součástech.

产品 说明 模板 256358.png

Petrochemikálie

Filtrace mazacích olejů, přísad do paliva, zlepšená regenerace oleje, filtrace aminových roztoků, filtrace glykolových tekutin, procesy čištění plynů, destilační a krakovací procesy, aminové podložky, filtrační stanice offshore, olejové vrty a vstřikovací kapaliny.

产品 说明 模板 256762.png

Barva a lak

Odstraňování aglomerátů, odstraňování koagulátů barvy, filtrace rozpouštědel, odstraňování kontaminantů při skladování, plnicích linek a směsí barviv, čištění monomerů.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaceutické

Rekuperace drahých účinných látek, recyklace katalyzátoru, čištění a odstraňování aktivního uhlí, filtrace želatin, hormonů, vitamínových extraktů, leštění rostlinných směsí, odstraňování bílkovin z plazmy, filtrace fyziologických roztoků.

产品 说明 模板 257454.png

Pryskyřice, plasty, inkousty a nátěry

Filtrace olejů a polymerů, disperze, polymerační šarže, pryskyřice pro nátěrové hmoty, směs plastů, tisková barva, zpracování plastů, potahy papíru, filtrace inkoustové kapaliny s vysokou čistotou.

产品 说明 模板 257814.png

Úprava vody

Filtrace studní vody, čistírny vody, odstranění bahna, odstraňování potrubí, odstranění písku a řas z mořské vody, regenerace iontoměničové pryskyřice, odstraňování vápníku, filtrace chemikálií používaných k čištění vody, odstraňování prachu z instalací chladicích věží. Filtrace povrchové vody je oblast, která je tradičně ovládána filtrací kazet. Nyní je vysoká účinnost a dlouhá životnost vysoce výkonných filtrovacích sáčků INOCO cenově výhodnou alternativou k drahým kazetám.


Dotaz