Nerezové kapalinové sítko

Nerezové kapalinové sítko
Podrobnosti o produktu

1.Filtry na kapaliny z nerezavějící oceli Úvod

Filtr z nerezavějící oceli je široce používán v metalurgii, chemii, ropě, medicíně, potravinářství, těžbě, elektrické energii a zásobování městskými vodami. Průmyslová odpadní voda, filtrace cirkulující vody, regenerace emulze, filtrační úprava odpadního oleje, systém kontinuálního odlévání vody hutního průmyslu, vodní systém vysoké pece, systém odvápňování vody s vysokotlakou vodou. Jedná se o moderní, efektivní a snadno ovladatelné automatické filtrační zařízení.

image001(001)

2.Naše výhody

A. Krátké dodací lhůty: Pokud je jeden kontejner 15-20 dnů. Skladujeme také některé standardní velikosti trubek a prutů, pokud potřebujete 3-5 ks, můžeme brzy dodat.

b. Bezpečné balení: před expedicí se rozšiřují antikorozní oleje na trubky a tyče, plastové uzávěry na koncích trubek slouží k ochraně vnitřního povrchu, každá tyč je chráněna kartónovou trubkou. Konečně je třeba zabalit do mořského obalu nebo do dřevěného pouzdra.

C. Nejlepší post-prodejní služba: Více než 60% výrobků se prodává v jihovýchodní Asii, na Středním východě a v Evropě a všechny výrobky jsou důvěryhodné domácími i zahraničními zákazníky.

3.STOJŠÍ SERVIS

a.Zajišťujeme bezplatný technický servis o filtrování AHU

b. bezplatné prohlídky na místě a uvedení naší továrny

c.Provádíme návrh a validaci procesu zdarma

d.Můžeme zaručit dodávku vzorků a zboží včas

e. Zavřete sledování všech objednávek speciální osobou a informujte zákazníky včas

f.Všechny požadavky na zpětný odběr budou reagovány do 24 hodin

1

2

3Dotaz