Tekutý filtr z nerezové oceli

Tekutý filtr z nerezové oceli
Podrobnosti o produktu

1.Kvapalinový filtr z nerezové oceli Úvod

Filtr z nerezavějící oceli je široce používán v metalurgii, chemii, ropě, medicíně, potravinářství, těžbě, elektrické energii a zásobování městskými vodami. Průmyslová odpadní voda, filtrace cirkulující vody, regenerace emulze, filtrační úprava odpadního oleje, systém kontinuálního odlévání vody hutního průmyslu, vodní systém vysoké pece, systém odvápňování vody s vysokotlakou vodou. Jedná se o moderní, efektivní a snadno ovladatelné automatické filtrační zařízení.


2.Technické parametry

image001

image002

 

3.Čistící proces filtru

Pokud diferenční tlak vstupního a výstupního potrubí dosáhne předepsané hodnoty, filtr zahájí proces čištění. Celý samočistící proces obsahuje dva kroky: vypouštěcí ventil se otevře; dvě kartáče z nerezové oceli, které jsou poháněny vnitřním motorem, odstraní nečistoty, které byly zachyceny sítí, a pak budou nečistoty vypouštěny z vypouštěcího ventilu. Celý proces čištění trvá asi 15 až 60 sekund, zatímco během této doby se filtrace systém nepřestává proudit a řídit ovládací skříňkou.

Typ řízení: má tři modely tohoto, času, diferenčního tlaku a řízení PLC.

 

4.Komplexy společnosti

1996 Wuxi Aochi Filtration Equipment Co, Ltd byla založena v Wuxi a stal se první společností, která vyrábí OEM produkty pro zahraniční společnost v Wuxi.

2007 Wuxi Aochi byla restrukturalizována a byla založena společnost YNT, která se zaměřuje na výrobu a prodej filtrů a filtračních prvků.

2011 Založena závod Nantong výrobní základny filtračních prvků.

2012 Založena Furong závod, pro navrhování a výrobu automatického filtračního systému.

2014 Restructured Guangzhou dingsuo, založil YNT antikorozní vybavení corp.


image004

 


Dotaz