Jeden sáček filtr pouzdra vodního filtru

Podrobnosti o produktu

Jeden sáček kryt filtruÚvod

Jeden sáček filtr bydlení je nový filtrační systém, který je vyroben z nerezové koše, filtrační sáček uvnitř krytu filtru, filtrační koš z nerezové oceli bude mít filtrační sáček a kapalina vytéká z přívodu, pak filtrované pomocí sáčku s směr od uvnitř venku, nečisté částice bude uvězněna v filtrační sáček. Zatímco vyměněné filtrační sáček filtr celý sáček bydlení systém stále možné.

Drawing for single bag filter housing.jpg

Technické údaje 

Návrh, výrobu, kontrolu a přijetí naleznete na HG21637-91, GB150-2011.
Příruba pro standard: HG GB SH Františka JB ANSI JIS.
Typ připojení: závit, obruč, příruba.
Vstupní & zásuvka velikost: 1-1/2".
Vypusťte velikost: 1/4".
Filtrační vak model: 1 # 2 # 3#, 4#.
Filtrace přesnost: 0.5um-800um.
Návrh tlak: 1.6Mpa.
Návrh teplota: 120℃.
Povrchová úprava: tryskání pískem, leštění, sanitární leštění

图片4.png

图片1.png

Materiály 

Shell materiál: 20 #、304、316L、2205、2507.
Těsnící vložka: oxid křemičitý, NBR, PTFE
Filtrační materiály: polyester, PP, PA, PTFE, skleněné vlákno


     Model

Taška model

Průtok M3/H
M3/H

Výška shellu
(MM)

Celková výška
(MM)

Průměr skořápka
(MM)

Sáček průměr
(MM)

Vstupní & zásuvky

SGD-II-1

1

20

500

720

Φ204

Φ170

1''-4''

SGD-II-2

2

40

700

1070

Φ204

Φ170

1''-4''

SGD-II-3

3

6

350

430

Φ114

Φ97

3/4 ''-2''

SGD-II-4

4

12

500

580

Φ114

Φ97

3/4 ''-2''


Aplikace

产品说明模板 254114.pngAutomobilový průmysl

Filtrace předčištění lázně, filtrace E-nátěr, vrchní nátěr a laku, primer, malovat ring line filtry, díly mycích kapalin, kreslení sloučeniny, maziva, řezné kapaliny a čerpadlo sací filtry.

 

 

 

产品说明模板 241660.png

 

Chemická látka

Katalyzátor oživení, odstranění potrubí měřítko, leštění vodné procesních kapalin, louhů, kyselin a rozpouštědel, filtraci emulze a disperze, gelu vyjmutí z pryskyřic. Aktivní uhlí nebo odstranění katalyzátoru v jemné chemického průmyslu je typickým příkladem náročné aplikace v chemickém průmyslu. INOCO filtrační sáčky splňují tyto požadavky aplikace pro vysokou účinnost filtrace spolu s dlouhou životností a spolehlivostí.

 

 

 

产品说明模板 242239.png

 

Elektronika

Oplatka a čip zpracování, elektronické leptací lázně, Foto chemické leštění a filtrace vody highpurity a předřadit nejrůznějších membránové filtrace procesů zlepšit jejich efektivitu nákladů. INOCO filtrační sáčky prokázat požadované čistoty, efektivitu a konzistentní výkon.

 

 

 

产品说明模板 242670.png

 

Jídlo a nápoje

Leštění filtraci vína, lihovin a piva, odstranění částic z jedlých olejů, odstranění sazí z celulózy, odstranění slizu v želatiny, tekutého cukru, silná šťáva, kukuřičný sirup leštění, škrobu, zpracování, zpracování mléka a nealkoholické nápoje. Mnoho INOCO filtrační sáčky odpovídají FDA a dokonce EHS standardy zpracování potravin a může splnit jedinečné a rozmanité požadavky těchto aplikací.

 

 

 

产品说明模板 243208.png

 

Obrábění kovů

Filtrace hydraulického oleje, předčištění systém filtrace, drahých kovů zotavení, řezné kapaliny a výkresu sloučeniny. Mycí stroje používají naši filtrační sáčky pro minimalizace zbytků špíny na díly.

 

 

 

产品说明模板 243559.png

 

Petrochemické výrobky

Filtrace oleje, přísady do paliva, lepší olej zotavení, filtrace amine řešení, filtrace glykol kapaliny, plynu čistící procesy, destilace a praskání procesů, amine podložky, off-shore filtrační stanice, ropné vrty a injekce tekutiny.

 

 

 

产品说明模板 243963.png

 

Nátěr a lak

Odstraňování hrudek, odstraňování nátěrů orgánu, filtrace, odstranění úložiště kontaminantů, plnící linky a malování míchací linky, monomeru pro čištění.

 

 

 

产品说明模板 244272.png

 

Farmaceutický průmysl

Zotavení z drahých látek, katalyzátor re termní, aktivního uhlí pro čištění a odstraňování, filtrace želatiny, hormonů, vitaminu extrakty, leštění bylinných směsí, odstraňování proteinů z plazmy, filtrace solných roztoků.

 

 

 

产品说明模板 244655.png

 

Pryskyřic, plastů, barvy a nátěry

Filtrace oleje a polymeru, disperze, polymerace listy, pryskyřic pro can krytiny, plasty sdružování, tiskařských, zpracování plastů, papíru nátěry, vysoká čistota inkoustové moku.

 

 

 

产品说明模板 245015.png

 

Úprava vody

Dobře filtrace vody, odpadních vod, odbahnění, odebrání měřítka potrubí, písek a řas odstraňování z mořské vody, iontoměničové pryskyřice zotavení, odebrání vkladu vápenatý, filtrace chemických látek používaných pro úpravu vody, odstranění prachu z chladicí věž zařízení. Povrchové vody filtrace je oblast tradičně dominují filtrační kazety. Nyní vysoká účinnost a dlouhá životnost INOCO vysoký výkon filtru sáčky jsou efektivní alternativou k drahé kazety.

 


Dotaz