Hygienické tekuté filtry Micron filtrační sáček

Hygienické tekuté filtry Micron filtrační sáček
Podrobnosti o produktu

Hygienické tekuté filtry Úvod

INOCO SGD-03 série hygienická úroveň filtru sáček je prvním a jediným typem pro potravin, nápojů a farmaceutický průmysl. Tento filtrační vak se používá filtrování kapalina, která se přímo nebo nepřímo týká zpracování potravin.

Technické údaje

INOCO SGD-G2 série sanitární filtrační sáček je schválen k použití v potravinářském a nápojovém průmyslu. Materiál filtrační sáček je plně v souladu s požadavky potravinářského průmyslu, který zajišťuje žádný problém v potravinářských aplikacích.
Vlákna filtru materiálu není snadné spadnout, snížit vliv vláken na filtrování účinku.
Osvědčení nezávislou třetí stranou z filtračního sáčku odpovídá požadavkům normy ES a FDA.
Vícevrstvý filtr bag, svařovaná konstrukce eliminuje únik z oka jehly.
Monitorování výroby přísně, vyhněte se sekundární znečištění během výroby, skladování a zpracování.
Samostatné balení, aby se zabránilo znečištění při přepravě, skladování a montáže.
Zvláštní způsoby zpracování a skladování, zajištění rozcházet se v názorech být znečištěné po zabalení.Sanitary filter bag.jpg

Naše výhody

a. rozsáhlá výrobní zkušenosti: my se specializujeme na automatický samočistící filtr, jako je Štětec filtru, škrabka filtr, nerez filtr vody bydlení, zpětným filtrem, Sáčkový filtr bydlení a kazety filtr bydlení s praxí 10 let.

b. kompletní výrobní zařízení pro Štětec filtru: vlastnící přesné radiální vrtačka, deska ohýbací válce, soustruh, hoblík typ frézování stroje, vrtací a frézovací stroje, CNC plazmové řezací stroje, invertor impulsů argonovým obloukem svářečka invertor tání polárních plynu stíněný svařovací stroje, svařovací manipulátor, Co2 v ochranné atmosféře svařovací stroj, samostatně nastavitelný volant police, řízení a další moderní zařízení.

c. zkouška zařízení pro štětec samočistící filtr: rentgenový detektor, čerpadlo elektrické hydraulické zkoušce, protahování stroje a tak dále, v případě potřeby zařízení účtu odesílat.

d. naši technici budou dělat pravidelné plánované údržby na těchto strojích, aby jim zaručila funguje dobře.

e. kvalitní suroviny: především vybíráme suroviny z velké ocelárny, TPCO, ocel BAO, SHA ocel, které jsou nejlepší a největší surový materiál výrobce v Číně.

f. přísných fyzikálních/chemických vyšetření: nevyhovují požadavkům na design výrobku a procesu, poskytující spolehlivé testovací data.

g. krátká doba dodání: je-li více než 10 sad, 50 dnů. Skladem máme také některé standardní velikosti štětce samočisticí filtr, pokud potřebujete 3-5 KS, můžeme dodání brzy.

h. bezpečné balení: dřevěné článku lze použít pro opravu naše vodní filtr z nerezové oceli bydlení, konečně být baleny v exportu dřevěném pouzdře, lodní Marka bude nastavena mimo případ k označení příjemce přepravní informace.

i. nejlepší poprodejní služby: více než 60 % produkty se prodávají do jihovýchodní Asie, Středního východu a Evropy, a všechny produkty, které jsou důvěryhodné v tuzemské i zahraniční zákazníky.

Naše služba

1. poskytujeme zdarma technické služby o Štětec filtru a aplikace problémy.

2. uvolnit na místě touring a zavedení naší továrny.

3. poskytujeme proces návrhu a ověření zdarma.

4. můžeme garantovat včasné doručení zboží.

5 zavřete zpracování všech zakázek zvláštní osobou a informovat zákazníky včas.

6. všechny poprodejní žádost budou zodpovězeny do 24 hodin.

图片1.png 

Výhody technologie

1. jsme společnost stimulovaný inovacemi, máme 13 patentů.

2. jsme ochotni vyvinout všechny nový materiál, pouze v případě, že je nutné v aplikaci.

3 všechny naše technologická inovace jen pro jeden cíl---nejlepší kvalitu, i to znamená vyšší náklady a nižší rychlost výroby.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

1. Jaká je minimální objednané množství, můžete mi poslat vzorky?

A: naše minimální množství je 1 sada, jak je náš produkt je strojní zařízení, je obtížné posílat vzorky, však můžeme poslat vám katalog, srdečně vítám vás přišel navštívit naši společnost.

2. poté, co jsme objednávku zajistí instalaci stroje v současnosti?

A:ALL stroje bude zkoušet dobře před dodáním, tak téměř z nich lze použít přímo, naše stroje jsou také snadno instalovat, pokud jste zákazník potřebuje naši pomoc, vám rádi zajistíme instalaci, ale všechny náklady budou účtovány vám.

3. je vaše cena konkurenceschopná?

A: pouze kvalitní stroj, který dodáváme. Jistě vám rádi sdělíme nejlepší továrna cena založena na vynikající produktů a služeb.

4. jakou platební podmínky přijmete?

A:T / T nebo L/C nebo západní unie nebo Moneygram nebo Paypal, jiní je vítán.

5. co je doba dodání filtru?

A: obecně, 35 dní po zálohové platby, pokud OEM, bude to 40-45 dnů po výzvě k platbě, přístav dodání je Šanghaj.

6. jak se má zboží kvalitu?

A: spolupracovali jsme s mnoha světové třídy companied po mnoho let, příklady, Conoco Phillips, Shell, Fluor, Sinopec, PetroChina, Samsung inženýrství, BASF, Bayer, klienti Worlypesons atd.

Naše produkty obdrželi dobrou odezvu od našich zákazníků.


图片6.png 


Dotaz