Rychlé otevřený sáček filtr bydlení oleje čistící systémy

Rychlé otevřený sáček filtr bydlení oleje čistící systémy
Podrobnosti o produktu

Rychlé otevřený sáček filtru bydlení Úvod 

Snadné ovládání, vysoká výhoda Sáčkový filtr, vhodný pro použití vysokého toku a časté výměny filtrační technologie, je nejvhodnější filtr pro dávkové výrobní proces a bezpečnostní filtraci.
   

Funkce 

1. většině jednoduché snadné a bezpečnost operační systém použít, krátké prostoje na nejkratší, zvýšit produktivitu a snížit provozní náklady.
2 tříbodové zavěšení Přítlačný kroužek k zajištění dobré těsnění mezi filtr a filtrační sáček, připojené nástroje, aby operaci velmi snadno.
3. na jaře, pomocné vyrovnávací mechanismus dělá váha střechy jako nic, pouze rukou jemně tlačit a tahat, mohou otevřít střechu nebo dolů.
4 vysoce kvalitní O kroužek, ujistěte se, že operace je pohodlné a spolehlivé.
5. straně a dole z konstrukce zajišťuje, že kapalina může být zcela emise, ve stejné době používání a tečnou exportuje do vybrat.
6 standardní režim pro 2 ~ 24 vak (1# a 2# sáčky), je největší pytel číslo 40 pytlů.


 Water filter  housing.jpg 

 Technické údaje

Výrobní normy:

GB150 "CS", "U" ASME těsnění.

Pracovní tlak:

0,6 Mpa až 5,0 Mpa.

Návrhová teplota:

0 ~ 80 ℃.

Použitelné médium:

voda, chemikálie, plyn, atd., včetně hořlavých a výbušných materiálů.

Poznámka: Tlak a teplota závisí na síle filtrační materiály a speciální stav, prosím nahlédnout s námi


     Model

Toku rate(m2/HF)

N1/N2

ΦD

H1

H2

H3

B

SGD-K-1

160

4"

558

926

508

1727

400

SGD-K-2

200

5"

608

930

508

1727

425

SGD-K-3

240

6"

658

935

508

1727

450

SGD-K-4

320

8"

758

1016

482

2032

525

SGD-K-5

400

10"

958

1102

483

2266

600

SGD-K-6

480

10"

1008

1102

483

2266

625


 Aplikace

 

 

 

产品说明模板 254114.png

 

Automobilový průmysl

Filtrace předčištění lázně, filtrace E-nátěr, vrchní nátěr a laku, primer, malovat ring line filtry, díly mycích kapalin, kreslení sloučeniny, maziva, řezné kapaliny a čerpadlo sací filtry.

 

 

 

产品说明模板 254459.png

 

Chemická látka

Katalyzátor oživení, odstranění potrubí měřítko, leštění vodné procesních kapalin, louhů, kyselin a rozpouštědel, filtraci emulze a disperze, gelu vyjmutí z pryskyřic. Aktivní uhlí nebo odstranění katalyzátoru v jemné chemického průmyslu je typickým příkladem náročné aplikace v chemickém průmyslu. INOCO filtrační sáčky splňují tyto požadavky aplikace pro vysokou účinnost filtrace spolu s dlouhou životností a spolehlivostí.

 

 

 

产品说明模板 255038.png

 

Elektronika

Oplatka a čip zpracování, elektronické leptací lázně, Foto chemické leštění a filtrace vody highpurity a předřadit nejrůznějších membránové filtrace procesů zlepšit jejich efektivitu nákladů. INOCO filtrační sáčky prokázat požadované čistoty, efektivitu a konzistentní výkon.

 

 

 

产品说明模板 255469.png

 

Jídlo a nápoje

Leštění filtraci vína, lihovin a piva, odstranění částic z jedlých olejů, odstranění sazí z celulózy, odstranění slizu v želatiny, tekutého cukru, silná šťáva, kukuřičný sirup leštění, škrobu, zpracování, zpracování mléka a nealkoholické nápoje. Mnoho INOCO filtrační sáčky odpovídají FDA a dokonce EHS standardy zpracování potravin a může splnit jedinečné a rozmanité požadavky těchto aplikací.

 

 

 

产品说明模板 256007.png

 

Obrábění kovů

Filtrace hydraulického oleje, předčištění systém filtrace, drahých kovů zotavení, řezné kapaliny a výkresu sloučeniny. Mycí stroje používají naši filtrační sáčky pro minimalizace zbytků špíny na díly.

 

 

 

产品说明模板 256358.png

 

Petrochemické výrobky

Filtrace oleje, přísady do paliva, lepší olej zotavení, filtrace amine řešení, filtrace glykol kapaliny, plynu čistící procesy, destilace a praskání procesů, amine podložky, off-shore filtrační stanice, ropné vrty a injekce tekutiny.

 

 

 

产品说明模板 256762.png

 

Nátěr a lak

Odstraňování hrudek, odstraňování nátěrů orgánu, filtrace, odstranění úložiště kontaminantů, plnící linky a malování míchací linky, monomeru pro čištění.

 

 

 

产品说明模板 257071.png

 

Farmaceutický průmysl

Zotavení z drahých látek, katalyzátor re termní, aktivního uhlí pro čištění a odstraňování, filtrace želatiny, hormonů, vitaminu extrakty, leštění bylinných směsí, odstraňování proteinů z plazmy, filtrace solných roztoků.

 

 

 

产品说明模板 257454.png

 

Pryskyřic, plastů, barvy a nátěry

Filtrace oleje a polymeru, disperze, polymerace listy, pryskyřic pro can krytiny, plasty sdružování, tiskařských, zpracování plastů, papíru nátěry, vysoká čistota inkoustové moku.

 

 

 

产品说明模板 257814.png

 

Úprava vody

Dobře filtrace vody, odpadních vod, odbahnění, odebrání měřítka potrubí, písek a řas odstraňování z mořské vody, iontoměničové pryskyřice zotavení, odebrání vkladu vápenatý, filtrace chemických látek používaných pro úpravu vody, odstranění prachu z chladicí věž zařízení. Povrchové vody filtrace je oblast tradičně dominují filtrační kazety. Nyní vysoká účinnost a dlouhá životnost INOCO vysoký výkon filtru sáčky jsou efektivní alternativou k drahé kazety.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY 

1. jste výrobce, obchodní společnosti nebo třetí strany?
A: jsme výrobce, a máme vybudoval se naše firma od roku 2007.
2. kde se nachází vaše továrna?
A: Naše adresa výrobce je: 3. No.58 Rongxing Road, Furong industrial park, Wuxi city, provincie Jiangsu, Čína.
3. Jaká je doba dodání vašeho stroje?
A: obecně, doba dodání našeho stroje je asi 30 dní, vlastní stroj bude dodána jako jednání s našimi klienty. 4. po jsme objednávku, bude vám uspořádat4 instalace stroje v současnosti?
A:ALL stroje bude zkoušet dobře před dodáním, tak téměř z nich lze použít přímo, naše stroje jsou také snadno instalovat, pokud jste zákazník potřebuje naši pomoc, vám rádi zajistíme instalaci, ale všechny náklady budou účtovány vám.
5. jak se cenová hladina?
A: přímý prodej továrny, máme celou výrobní linku pracovní proces od standardních výrobků pro OEM díly.
6 jaké zařízení máte pro NDT kontrolu?
A: máme Ultrazvukový defektoskop, av miniaturní magnetické jho detektoru, magnetický detektor a detektor vniknutí.


图片6.png

Dotaz