Filtrační roztoky filtračních pouzder na plastové tašky

Podrobnosti o produktu

Zavádění plastového filtru

Kryt plastového filtru INOCO SGD-P je filtrační systém 100% PP materiálu, protože pro PP s vynikající chemickou odolností lze použít v mnoha kyselých a alkalických kapalinách.

Integrovaná karosérie, žádné švy, žádný mrtvý úhel. Přesná velikost může být jakýmsi vysoce kvalitním, vysoce účinným filtrem s ekonomickými a praktickými produkty.


Specifikace

Typ: tekutina proudí ze strany a ze strany.

Návrhový tlak: 0,6 MPa

Návrhová teplota: 80 ℃

Maximální průtok: 25 m3 / h

Uzávěr filtru: zesílený závit

Spodní část filtru: pevné nohy (obvykle 3ks)

Filtrační sáček: PP materiál se všemi druhy přesnosti filtru

Vstupní a výstupní připojení: 2 "závit nebo 2" příruba


图片3.png

aplikace

产品 说明 模板 254114.png

Automobilový průmysl

Filtrace lázně předběžného zpracování, filtrace E-Coat, vrchní a laková lazura, základní nátěr, filtry s lakovými kroužky, čisticí kapaliny, tažné směsi, mazadla, kapaliny pro zpracování kovů a přívodní filtry čerpadel.

产品 说明 模板 254459.png

Chemikálie

Recyklace katalyzátoru, odstranění stupnice potrubí, leštění vodných procesních tekutin, zásad, kyselin a rozpouštědel, filtrace emulzí a disperzí, odstranění gelu z pryskyřic. Odstraňování aktivního uhlí nebo katalyzátoru v průmyslu jemných chemikálií je typickým příkladem náročné aplikace při chemickém zpracování. Filtrační tašky INOCO splňují tyto aplikační požadavky pro vysokou filtrační účinnost spojenou s dlouhou životností a spolehlivostí.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Zpracování plátků a čipů, elektronické leptací koupele, fotochemické leštění a filtrace vysoce čisté vody a předfiltrování různých membránových filtračních procesů, aby se zvýšila jejich nákladová efektivnost. Filtrační tašky INOCO prokazují požadovanou čistotu, účinnost a konzistentní výkonnost.

产品 说明 模板 255469.png

Potravin a nápojů

Leštění filtrace vína, lihovin a piva, odstraňování částic z jedlých olejů, odstranění sazí z celulózy, odstraňování slizu v želatinách, tekutý cukr, silné šťávy, leštění kukuřičného sirupu, zpracování škrobu, zpracování mléka a nealkoholických nápojů. Mnoho filtračních sáčků INOCO vyhovuje normám FDA a dokonce i normám pro zpracování potravin a může splňovat jedinečné a rozmanité požadavky těchto aplikací.

产品 说明 模板 256007.png

Obrábění kovů

Filtrace hydraulického oleje, filtrace předběžného zpracování, regenerace drahých kovů, tekutiny pro zpracování kovů a tažné sloučeniny. Čisticí stroje na díly používají naše filtrační sáčky k minimalizaci zbytkových nečistot na součástech.

产品 说明 模板 256358.png

Petrochemikálie

Filtrace mazacích olejů, přísad do paliva, zlepšená regenerace oleje, filtrace aminových roztoků, filtrace glykolových tekutin, procesy čištění plynů, destilační a krakovací procesy, aminové podložky, filtrační stanice offshore, olejové vrty a vstřikovací kapaliny.

产品 说明 模板 256762.png

Barva a lak

Odstraňování aglomerátů, odstraňování koagulátů barvy, filtrace rozpouštědel, odstraňování kontaminantů při skladování, plnicích linek a směsí barviv, čištění monomerů.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaceutické

Rekuperace drahých účinných látek, recyklace katalyzátoru, čištění a odstraňování aktivního uhlí, filtrace želatin, hormonů, vitamínových extraktů, leštění rostlinných směsí, odstraňování bílkovin z plazmy, filtrace fyziologických roztoků.

产品 说明 模板 257454.png

Pryskyřice, plasty, inkousty a nátěry

Filtrace olejů a polymerů, disperze, polymerační šarže, pryskyřice pro nátěrové hmoty, směs plastů, tisková barva, zpracování plastů, potahy papíru, filtrace inkoustové kapaliny s vysokou čistotou.

产品 说明 模板 257814.png

Úprava vody

Filtrace studní vody, čistírny vody, odstranění bahna, odstraňování potrubí, odstranění písku a řas z mořské vody, regenerace iontoměničové pryskyřice, odstraňování vápníku, filtrace chemikálií používaných k čištění vody, odstraňování prachu z instalací chladicích věží. Filtrace povrchové vody je oblast, která je tradičně ovládána filtrací kazet. Nyní je vysoká účinnost a dlouhá životnost vysoce výkonných filtrovacích sáčků INOCO cenově výhodnou alternativou k drahým kazetám.  Naše výhody

A. Rozsáhlé výrobní zkušenosti: specializujeme se na automatický samočistící filtr, jako je kartáčový filtr, škrabák, nerezový plášť vodního filtru, filtr pro zpětné proplachování, kryt sáčku a kazetový filtr s zkušeností 10 let. Naše výhody

b. Kompletní výrobní zařízení pro kartáčový filtr: vlastní přesné radiální vrtačky, plechy pro ohýbání plechu, soustruh, hoblovací frézka, vrtací a frézovací stroj, CNC plazmový řezací stroj, invertor pulzní argon obloukový svařovací stroj, invertor tání polární plyn stíněný svařovací stroj, svařování manipulátor, plynový stíněný svařovací stroj Co2, samočinně nastavitelná police, řízení a další moderní zařízení.

C. Zkušební zařízení pro kartáčový samočistící filtr: rentgenový detektor, elektrická hydraulická zkušební pumpa, napínací stroj a tak dále, je-li požadováno, lze zaslat účet zařízení.

d. Naši technici budou pravidelně naplánovat údržbu těchto strojů, aby jim zaručili, že budou fungovat dobře.

E. Vysoce kvalitní surovina: Vybíráme především suroviny z velkých ocelářských závodů, jako jsou TPCO, BAO STEEL, SHA STEEL, které jsou nejlepší a největší výrobcem surovin v Číně.

F. Přísné fyzikální / chemické zkušební postupy: splnění požadavků na konstrukci a proces výrobku a poskytování spolehlivých zkušebních dat.

G. Krátký čas dodání: Pokud je více než 10 sad, 50 dní. Nabízíme také speciální samočisticí filtr se štětcem standardní velikosti, pokud potřebujete 3-5 kusů, můžeme brzy dodat.

h. Bezpečné balení: dřevěný předmět lze použít k upevnění našeho nerezového pouzdra na vodní filtr a nakonec je zabalen do dřevěného kufru vyváženého, ​​značka pro přepravu bude stanovena mimo případ, aby byla uvedena informace o přepravě odesílatele.

i. Nejlepší post-prodejní služba: Více než 60% výrobků se prodává v jihovýchodní Asii, na Středním východě a v Evropě a všechny výrobky jsou důvěryhodné domácími i zahraničními zákazníky.


图片4.png

FAQ

1. Jste výrobce, obchodní společnost nebo třetí strana?

Odpověď: Jsme výrobcem a od roku 2007 jsme vybudovali naši společnost.

2. Která úroveň kvality jsou vaše produkty?

Odpověď: Dosud jsme získali certifikáty CE, ISO, SGS, TUV, Rosh a ASME.

3. Jaká je doba dodání vašeho stroje?

Odpověď: Obecně platí, že dodací lhůta našeho stroje je asi 30 dní, zákaznický servis bude dodán s našimi klienty.

4. O poprodejním servisu, jak můžete vyřešit problémy zákazníka v zahraničí včas?

Odpověď: Záruka našeho stroje je obvykle 12 měsíců, během tohoto období zajistíme okamžitý mezinárodní expres, abychom zajistili, že náhradní díly budou doručeny co nejdříve.

Záruka kvality: 12 měsíců po skončení provozu zařízení, avšak nejdéle 18 měsíců po dodání zařízení (záruka nezahrnuje spotřebu součástí).

5. proč si vybrat nás?

A: Jsme jedním z high-tech podniků, AAA smlouvy a důvěryhodné podniky, AAA Technology Consulting firmy. Jsme výrobce získal certifikát ISO9001.

6. Jaká je vaše cenová úroveň?

A: Tovární přímý prodej, máme celý výrobní linka pracovní postup od standardních výrobků k OEM části.


Dotaz