Systémy kapalinové filtrace

1. Kapalné filtrační systémy Úvod To je široce používán pro filtraci kapaliny, to může odstranit částice různé velikosti od kapaliny, aby se dosáhlo filtrace kapaliny, čištění, separace, využití účely. Skládá se ze tří částí: pouzdro vaku, podpůrné košík a filtr ...

Podrobnosti o produktu

1. Úvod do tekutých filtračních systémů

Je to široce používán pro kapalnou filtraci, může odstranit částice různé velikosti od kapaliny, aby se dosáhlo filtrace kapaliny, čištění, separace, využití účely. Skládá se ze tří částí: pouzdro na sáčky, podpěrný koš a filtrační pytle. k průtoku můžete použít několik sáčků v pouzdře. Nejdříve kapalina vstupuje do pouzdra ze vstupu, který může být umístěn na boku nebo nahoře, a potom proudí do filtračního sáčku, který je podepřen košem. Vzhledem k nárazovému tlaku kapaliny se vak roztáhne a kapalina se rovnoměrně přefiltruje přes sáček a vytéká z výstupní trubky. Zbytky jsou zachyceny v sáčku, filtrační proces je dokončen. Když vyměníte nebo vyčistíte vak, stačí jednoduše uvolnit šroub, rotační ruční kolečko zvednout víko a dostat vak.

image001

 

2.Product Detail

Originál: Jiangsu, Čína

Certifikace: ISO9001, ISO14001, Cena: Vyjednávací

Materiál: hliník

Platební termín: TT, LC

Datum dodání: Vyjednávací

Balení: exportní standard

Trh: Blízký východ / Afrika / Asie / Jižní Amerika / Evropa / Severní Amerika

Záruka: 1 rok

MOQ: 100 sady

3.Naše výhody

A. Rozsáhlé zkušenosti v oblasti výroby: Specializujeme se na odvětví čištění vzduchu již více než 10 let, předfiltrem AHU můžeme optimalizovat návrh průtoku vzduchu podle přizpůsobení velikosti klimatizace, podle efektivity filtrů, parametrů detekce průtoku vzduchu, abychom zajistili, že zákazníci .

b. Kvalitní surovina: Máme kvalifikovaný dodavatelský certifikační systém, připojili jsme se k D & B s DUNS registrovaným "

C. Přísné fyzikální / chemické zkušební postupy: splnění požadavků na konstrukci a proces výrobku a poskytování spolehlivých zkušebních dat.

4.FAQ

1. Jaký je čas dodání stroje?

Odpověď: Obecně platí, že dodací lhůta našeho stroje je asi 30 dní, zákaznický servis bude dodán s našimi klienty.

2. Může být stroj přizpůsoben podle našeho zájmu, jako je například logo?

A: Samozřejmě, že náš stroj může být přizpůsoben podle vašeho přání, je také k dispozici vaše logo.

3. Jak dlouho trvá přepravní doba, jak se ujistíte, že stroj nebude porušen?

Odpověď: Náš stroj je zabalen do fólie, aby se zajistilo, že stroj bude hladce dodán zákazníkovi, použijeme ocelový drát k upevnění stroje na nádobu.

4. Mohu vědět, jakou platbu vaše společnost přijme?

A: Dosud 100% T / T před odesláním a 30% zálohy placené T / T, vyvážené placené L / C jsou k dispozici.

image003Dotaz