Velké filtrační sáčky

Velké filtrační sáčky úvodní Velký filtrační sáček řady SGD-01D má spoustu filtrační plochy a kapacitu ukládání nečistot. Stávající filtrační systém vaku může použít tuto sérii filtračního vaku. Nemůže prodloužit životnost filtračního vaku, snížit výměnu frekvence, ale také může ...

Podrobnosti o produktu

Velké filtrační sáčky

Velký filtrační sáček řady SGD-01D má spoustu filtrační plochy a kapacitu nečistot. Stávající filtrační systém vaku může použít tuto sérii filtračního vaku. Nemůže prodloužit životnost filtračního vaku, snížit výměnnou frekvenci, ale také může snížit náklady na prostoje a náhradu. Použitím velkého průtokového filtračního vaku mohou zákazníci použít menší filtr, který splňuje požadavky na filtrování velkých toků, což snižuje náklady na filtrování.


Dvantages

Úložná kapacita nečistot je 1,8násobkem tradiční filtrační sáčky 2 #, šetří investice a náklady.
Velikost vzhledu je stejná s mezinárodním standardním filtračním vakem, lze ji snadno upgradovat na sáček s velkým průtokem řady SGD-G5.
Použijte patentní kroužek filtračního sáčku řady Sync - Ring ™ s dokonalým těsněním a snadnou instalací.
Podpůrný koš prošla destruktivní tlakovou zkouškou, vysokou pevností a vysokou bezpečností.
S montážní konzolou s velkým průtokovým filtrem série SGD-G5 bude výměna rychlejší než standardní filtrační sáček, který je během 30 sekund.

Technická data

Přesnost filtrace (μm): 1/5/10/25/50/75/100/150/200
Materiál filtračního pytle: PP, PE, NYLON
Pracovní teplota: PP <80 ℃,="" pe=""><140 ℃,="" nylon=""><150>
Max. Diferenční tlak výměny: 0,5-1 kg / cm2 (podle různé viskozity)
Velikost filtru (palec): průměr 7, délka 28
Maximální průtok (voda): 20-45 m3 / h

200 mikronů filtrační vak.jpg

aplikace

产品 说明 模板 254114.png

Automobilový průmysl

Filtrace lázně předběžného zpracování, filtrace E-Coat, vrchní a laková lazura, základní nátěr, filtry s lakovými kroužky, čisticí kapaliny, tažné směsi, mazadla, kapaliny pro zpracování kovů a přívodní filtry čerpadel.

产品 说明 模板 254459.png

Chemikálie

Recyklace katalyzátoru, odstranění stupnice potrubí, leštění vodných procesních tekutin, zásad, kyselin a rozpouštědel, filtrace emulzí a disperzí, odstranění gelu z pryskyřic. Odstraňování aktivního uhlí nebo katalyzátoru v průmyslu jemných chemikálií je typickým příkladem náročné aplikace při chemickém zpracování. Filtrační tašky INOCO splňují tyto aplikační požadavky pro vysokou filtrační účinnost spojenou s dlouhou životností a spolehlivostí.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Zpracování plátků a čipů, elektronické leptací koupele, fotochemické leštění a filtrace vysoce čisté vody a předfiltrování různých membránových filtračních procesů, aby se zvýšila jejich nákladová efektivnost. Filtrační tašky INOCO prokazují požadovanou čistotu, účinnost a konzistentní výkonnost.

产品 说明 模板 255469.png

Potravin a nápojů

Leštění filtrace vína, lihovin a piva, odstraňování částic z jedlých olejů, odstranění sazí z celulózy, odstraňování slizu v želatinách, tekutý cukr, silné šťávy, leštění kukuřičného sirupu, zpracování škrobu, zpracování mléka a nealkoholických nápojů. Mnoho filtračních sáčků INOCO vyhovuje normám FDA a dokonce i normám pro zpracování potravin a může splňovat jedinečné a rozmanité požadavky těchto aplikací.

产品 说明 模板 256007.png

Obrábění kovů

Filtrace hydraulického oleje, filtrace předběžného zpracování, regenerace drahých kovů, tekutiny pro zpracování kovů a tažné sloučeniny. Čisticí stroje na díly používají naše filtrační sáčky k minimalizaci zbytkových nečistot na součástech.

产品 说明 模板 256358.png

Petrochemikálie

Filtrace mazacích olejů, přísad do paliva, zlepšená regenerace oleje, filtrace aminových roztoků, filtrace glykolových tekutin, procesy čištění plynů, destilační a krakovací procesy, aminové podložky, filtrační stanice offshore, olejové vrty a vstřikovací kapaliny.

产品 说明 模板 256762.png

Barva a lak

Odstraňování aglomerátů, odstraňování koagulátů barvy, filtrace rozpouštědel, odstraňování kontaminantů při skladování, plnicích linek a směsí barviv, čištění monomerů.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaceutické

Rekuperace drahých účinných látek, recyklace katalyzátoru, čištění a odstraňování aktivního uhlí, filtrace želatin, hormonů, vitamínových extraktů, leštění rostlinných směsí, odstraňování bílkovin z plazmy, filtrace fyziologických roztoků.

产品 说明 模板 257454.png

Pryskyřice, plasty, inkousty a nátěry

Filtrace olejů a polymerů, disperze, polymerační šarže, pryskyřice pro nátěrové hmoty, směs plastů, tisková barva, zpracování plastů, potahy papíru, filtrace inkoustové kapaliny s vysokou čistotou.

产品 说明 模板 257814.png

Úprava vody

Filtrace studní vody, čistírny vody, odstranění bahna, odstraňování potrubí, odstranění písku a řas z mořské vody, regenerace iontoměničové pryskyřice, odstraňování vápníku, filtrace chemikálií používaných k čištění vody, odstraňování prachu z instalací chladicích věží. Filtrace povrchové vody je oblast, která je tradičně ovládána filtrací kazet. Nyní je vysoká účinnost a dlouhá životnost vysoce výkonných filtrovacích sáčků INOCO cenově výhodnou alternativou k drahým kazetám.


Naše služba

Ø Poskytnout technický návrh a řešení;

Ø Projektování a výroba nestandardních zařízení;

Ø odborné technické školení a poradenství v místě podle smlouvy;

Ø Dodávky příslušenství kdykoli;

Ø Další speciální technická služba dle požadavků klienta.

图片1.png

Zajištění kvality

1. Přísné audity kontraktů přiměly všechny oddělení k zajištění proveditelnosti každé objednávky.

2.Výroba a validace postupu před hromadnou výrobou.

Přísná kontrola všech surovin a pomocných materiálů, Všechny suroviny dosahují pokročilé úrovně světa.

3. Kontrola na místě pro všechny procesy, kontrolní záznamy udržují sledovatelnost po dobu 3 let.

4.Všechny inspektoři jsou kvalifikovaní s mezinárodními certifikáty.

5.Kvalifikované svářečky WPS a profesionální svářeč zaručují kvalitu svařování.

6.100% kontrola hotových výhonků před odesláním.

7.Advanced a kompletní testovací a kontrolní zařízení: NDT, kovový mikroskop, tester nárazu, zkoušeč tvrdosti ...

8. Pravidelné školení inspekčních pracovníků.

FAQ

1. Jak se dostanu do továrny?

A: Naše továrna je blízko letiště v Šanghaji, můžeme vás vyzvednout na letišti.

2. Může být stroj přizpůsoben podle našeho zájmu, jako je například logo?

A: Samozřejmě, že náš stroj může být přizpůsoben podle vašeho přání, je také k dispozici vaše logo.

3. Po zadání objednávky zajistíte v současné době instalaci stroje?

Odpověď: Všechny stroje budou testovány dřív, než se doručují, takže téměř lze použít přímo, i když je náš stroj snadno instalován, pokud si zákazník potřebuje naši pomoc, budeme potěšeni, že zajistíme instalaci, ale veškeré náklady bude vám účtován poplatek.


Dotaz