Duplexní filtrační sáček Filtrační zařízení

Podrobnosti o produktu

Vložení duplexního vaku

Duplexní filtr INOCO-D je filtrační systém, který pro dosažení efektů používá dva sady filtrů s vaky, jedna práce, jedna pohotovost nebo dva filtry pracují v obou. Je snadné instalovat a vyčistit a větší plocha filtru bude mít mnohem více špinavého množství, tím více pracovní doby a méně čistých časů.

Přiměřená struktura, malá plocha oblasti malá, dobré utěsnění, velká průtoková kapacita snadné ovládání, vnitřní a vnější úprava filtru je pískování nebo leštění zpracování, takže povrch je hladký a dobrý povrchový výkon.


Technická data

Materiál: CS, SS304, SS316L, CS podšívka PO, CS lemovaný PTFE

Přesnost filtru: 2-100 mesh

Pracovní teplota: 0-500 ° C

Pracovní tlak: 0-20 MPa

Kód projektu: H21637-1991, ASME VIII

Zvolte možnost

Nastavitelná noha filtru

Topný plášť

Vysokoteplotní a vysokotlaká konstrukce

aplikace

产品 说明 模板 254114.png

Automobilový průmysl

Filtrace lázně předběžného zpracování, filtrace E-Coat, vrchní a laková lazura, základní nátěr, filtry s lakovými kroužky, čisticí kapaliny, tažné směsi, mazadla, kapaliny pro zpracování kovů a přívodní filtry čerpadel.

产品 说明 模板 254459.png

Chemikálie

Recyklace katalyzátoru, odstranění stupnice potrubí, leštění vodných procesních tekutin, zásad, kyselin a rozpouštědel, filtrace emulzí a disperzí, odstranění gelu z pryskyřic. Odstraňování aktivního uhlí nebo katalyzátoru v průmyslu jemných chemikálií je typickým příkladem náročné aplikace při chemickém zpracování. Filtrační tašky INOCO splňují tyto aplikační požadavky pro vysokou filtrační účinnost spojenou s dlouhou životností a spolehlivostí.

产品 说明 模板 255038.png

Elektronika

Zpracování plátků a čipů, elektronické leptací koupele, fotochemické leštění a filtrace vysoce čisté vody a předfiltrování různých membránových filtračních procesů, aby se zvýšila jejich nákladová efektivnost. Filtrační tašky INOCO prokazují požadovanou čistotu, účinnost a konzistentní výkonnost.

产品 说明 模板 255469.png

Potravin a nápojů

Leštění filtrace vína, lihovin a piva, odstraňování částic z jedlých olejů, odstranění sazí z celulózy, odstraňování slizu v želatinách, tekutý cukr, silné šťávy, leštění kukuřičného sirupu, zpracování škrobu, zpracování mléka a nealkoholických nápojů. Mnoho filtračních sáčků INOCO vyhovuje normám FDA a dokonce i normám pro zpracování potravin a může splňovat jedinečné a rozmanité požadavky těchto aplikací.

产品 说明 模板 256007.png

Obrábění kovů

Filtrace hydraulického oleje, filtrace předběžného zpracování, regenerace drahých kovů, tekutiny pro zpracování kovů a tažné sloučeniny. Čisticí stroje na díly používají naše filtrační sáčky k minimalizaci zbytkových nečistot na součástech.

产品 说明 模板 256358.png

Petrochemikálie

Filtrace mazacích olejů, přísad do paliva, zlepšená regenerace oleje, filtrace aminových roztoků, filtrace glykolových tekutin, procesy čištění plynů, destilační a krakovací procesy, aminové podložky, filtrační stanice offshore, olejové vrty a vstřikovací kapaliny.

产品 说明 模板 256762.png

Barva a lak

Odstraňování aglomerátů, odstraňování koagulátů barvy, filtrace rozpouštědel, odstraňování kontaminantů při skladování, plnicích linek a směsí barviv, čištění monomerů.

产品 说明 模板 257071.png

Farmaceutické

Rekuperace drahých účinných látek, recyklace katalyzátoru, čištění a odstraňování aktivního uhlí, filtrace želatin, hormonů, vitamínových extraktů, leštění rostlinných směsí, odstraňování bílkovin z plazmy, filtrace fyziologických roztoků.

产品 说明 模板 257454.png

Pryskyřice, plasty, inkousty a nátěry

Filtrace olejů a polymerů, disperze, polymerační šarže, pryskyřice pro nátěrové hmoty, směs plastů, tisková barva, zpracování plastů, potahy papíru, filtrace inkoustové kapaliny s vysokou čistotou.

产品 说明 模板 257814.png

Úprava vody

Filtrace studní vody, čistírny vody, odstranění bahna, odstraňování potrubí, odstranění písku a řas z mořské vody, regenerace iontoměničové pryskyřice, odstraňování vápníku, filtrace chemikálií používaných k čištění vody, odstraňování prachu z instalací chladicích věží. Filtrace povrchové vody je oblast, která je tradičně ovládána filtrací kazet. Nyní je vysoká účinnost a dlouhá životnost vysoce výkonných filtrovacích sáčků INOCO cenově výhodnou alternativou k drahým kazetám.


Naše služba

Ø Poskytnout technický návrh a řešení;

Ø Nové pokyny pro stavbu budov;

Ø Projektování a výroba nestandardních zařízení;

Ø odborné technické školení a poradenství v místě podle smlouvy;

Ø Dodávky příslušenství kdykoli;

Ø Teletechnické poradenství a služby;

Ø Další speciální technická služba dle požadavků klienta.

Výhoda

■Závitový filtr může být vybaven různým množstvím prvků, aby byla zajištěna maximální filtrační plocha v každé aplikaci krytu filtru, aby se při práci pracovalo s nejmenší ztrátou tlaku.

■ Vysoký průtok.

■ Pevný filtrační prvek a možnosti odrůdy.

■ Plně automatické čištění, je to automatický filtr.

■ Jednoduchá, spolehlivá a hospodárná.

FAQ

1. Kde se nachází vaše továrna?

A: Naše tovární adresa je: No.58 Rongxing 3. Road, Furong průmyslového parku, Wuxi města, provincie Jiangsu, Čína.

2. Která úroveň kvality jsou vaše produkty?

Odpověď: Dosud jsme získali certifikáty CE, ISO, SGS, TUV, Rosh a ASME.

3. Může být stroj přizpůsoben jako naše potřeby, jako je například nasazení na naše logo?

A: Samozřejmě, že náš stroj může být přizpůsoben podle vašeho přání, je také k dispozici vaše logo.

4. Mohu vědět, jakou platbu vaše společnost přijme?

A: Dosud 100% T / T před odesláním a 30% zálohy placené T / T, vyvážené placené L / C jsou k dispozici.


图片6.png

Dotaz