Automatické zpětné filtr svíčka filtr

Automatické zpětné filtr svíčka filtr
Podrobnosti o produktu

Candle filtr(Model: INOCO-DS-A7)Úvod 

Filtr svíčka je, jako všechny tlakové filtry, může vidět v řádcích proces zpracování oxidu titaničitého, spalin, solanka objasnění, červené bláto, kaolín, čisté chemikálie a mnoho dalších aplikací, které vyžadují efektivní nízké vlhkosti dort filtrace nebo vysoký stupeň leštění. Svíčkové filtry používají také pro zahušťování vyrábět koncentrované zatékavého kejdy částečné odstranění kapalné fáze jako filtrát. Tento provozní režim je možné, protože svíčkové filtry může pracovat na velmi krátký cyklus časy s využitím sazeb vysokou účinnost filtrace, zatímco dortíky jsou stále tenké. Jedním z rysů svíčkové filtry pro zesílení je jejich čirého filtrátu, neboť gravitace zahušťovadla, v analogii, přetečení, které obsahují vždy určité množství jemných nerozpuštěných látek.

Pracovní princip

Během filtrace, která se koná v tlakové nádobě, kapalina je stisknuto zvenčí přes filtrační médium. Pevné připojení na jejím povrchu a tvoří jednotný dort. Dortu zůstává na filter prvky kvůli jejich konkávní a konvexní profil a neustále udržované diferenční tlak přes ně. Když tlaková nastavte ventil, ventil vstupu a výstupu vypnout. Stlačený vzduch proudí do filtru a suché filtrační koláč, zpracování zpětné promývání se odstraní částice a filtrační prvek mohl být regenerovat.

 

Dalším rysem svíčkové filtry je válcovitý tvar prvků, které zachovávají tvořil dort. Tento tvar, na rozdíl od desky, listy nebo Filterpresses, zvyšuje filtrační plocha koláče rostou silnější a kompenzovat do jisté míry snížení sazeb filtrace.

Svíčkové filtry jsou velmi dobře hodí pro zpracování hořlavé, toxické a žíravé materiály, protože jsou autoklávu a určené pro nebezpečná prostředí, když je třeba vysoký tlak a bezpečný provoz. Rovněž se mohou snadno domlouvali pro aplikace vždy, když vysoké nebo nízké teploty mají být uchovávány. Tyto funkce nejsou možné na Filterpresses, které vyžadují otevření desek do atmosféry jedním povolit vypouštění dort na konci každého cyklu.

Svíčkové filtry jsou k dispozici ve všech velikostech a větší typy mohou mít plochu 200 m2 a obsahují 250 nebo více filtrování prvky, které jsou nainstalovány v nádobách průměr 2,5 až 3,0 m. Rozsah provozního tlaku je poměrně široká, ale většina svíčkové filtry pracovat při tlaku 6 barů. Lze použít filtr 1 micron pre filtr svíčku.

Výhody

■ Vynikající dort vypouštění.

■ snadno přizpůsobí zahušťování kejdy.

■ Minimální podlahová plocha.

■ Mechanicky jednoduché, protože neexistují žádné složité, těsnící vývodky nebo ložiska.

■ Vlhké a suché absolutorium

■ filtrované těles jsou odvodněny a vypouštěných plynů blow-back, filtrační koláče lze použít pro reakci.

■ Kontinuální zesílení

■ Tento typ filtru umožňuje kontinuální filtrace bez přerušení toku; tělesa jsou zapsány zpět do tekutiny a dischared ve formě suspenze, tento proces filtrace platí hlavně pro procesy, kde je požadováno contious toku.

■ Svíčka filtr design, který je navržen tak, aby v souladu se standardem vysoké produkce farmaceutický a biotechnologický průmysl. Povrchová úprava a návrh vestavby umožňují účinné čištění všech částí ve styku s produktem.

Tento filtrační systém je úspěšně využíván v těchto oborech.

Oxid titaničitý ■■ Odstranění katalyzátoru
■ aktuální desky■ Fosfátování
■ Viskózová vlákna■ Aktivní uhlí
■ produkce niklu■ Zeolit produkce
■ Paliva plyn odsíření■ Výroba jedlého oleje
Odpadních vod ■■ Elektrolýzy alkalických produkce
■ Pryskyřice■ Polyol
■ Výroba PVC

■ Plyn odsíření


Po prodeji

Inoco nabízejí vysoce kvalitní a specializované a služby Systémový čas. Můžeme poskytnout veškeré technické údaje projektu požadováno, kresba, produktu návod, postup výroby a ITP.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

1. jste výrobce, obchodní společnosti nebo třetí strany?

A: jsme výrobce, a máme vybudoval se naše firma od roku 2007.

2. Jaká je minimální objednané množství, můžete mi poslat vzorky?

A: naše minimální množství je 1 sada, jak je náš produkt je strojní zařízení, je obtížné posílat vzorky, však můžeme poslat vám katalog, srdečně vítám vás přišel navštívit naši společnost.

3. jakou úroveň kvality jsou vaše výrobky?

A: máme, CE, ISO, SGS, TUV, Roš, ASME certifikátu tak daleko.

4. jak je dodací lhůta bude trvat dlouhou dobu, jak vás ujistit, že zařízení nebude přerušeno?

A: náš stroj je film zabalené, ujistěte se, že stroj dodáváme našim zákazníkům hladce, budeme používat ocelový drát opravit stroj s kontejnerem.

5. poté, co jsme objednávku zajistí instalaci stroje v současnosti?

A:ALL stroje bude zkoušet dobře před dodáním, tak téměř z nich lze použít přímo, naše stroje jsou také snadno instalovat, pokud jste zákazník potřebuje naši pomoc, vám rádi zajistíme instalaci, ale všechny náklady budou účtovány vám.

6. Jak lze získat službu následné?

Odpověď: my vám zašleme náhradních dílů tím zdarma Pokud problémy způsobené nás. Pokud to muži z problémů, posíláme také náhradní díly, Nicméně, je nabitý. Jakýkoli problém, můžete nám přímo zavolat.


图片7.png         

Dotaz