Oddělovací průmyslový separátor

Oddělovací průmyslový separátor
Podrobnosti o produktu

Zavedení cyklonového odlučovače

Cyklonový odlučovač řady INOCO 900 je kombinací vícevláknové cyklonové trubky a kazet pro oddělování částic a kapiček od plynu.

Princip činnosti

Filtrování prvního stupně
Odlučovač plynu a kapalin s cyklonovou trubicí: Když plyn proudí, který obsahuje kapalinu do odlučovače plynu a kapaliny, v důsledku otáčení konstrukce vírové trubice s cyklonerem bude proud vytvářet silný pohyb, který vytvoří silnou odstředivou sílu, částice a kapalné nečistoty připojené ke stěně cyklonu.
Po oddělení nečistot od proudu plynu se tekutina akumuluje v oblasti kontejneru. Plynulé čištění plynu opouští cyklonový odlučovač s minimálním poklesem tlaku na další úroveň filtrace.

cyclone separator.jpg

Filtrování druhého stupně

Filtrace a separace kazet: Tato úroveň je vyrobena z počtu filtračních prvků, které lze vyměnit nebo opakovaně vyčistit.
Takový typ filtračního prvku a úroveň přesnosti jsou vybírány podle pracovních podmínek, cílem je odstranění nejmenších pevných částic a kondenzace mlhy a vytvoření maximálních kapiček, které mohou být odstraněny ze separátoru.

Odlučovač cyklónového filtru série SN-920

INOCO se seznámí s výhodami domácí a zahraniční technologie cyklonových trubek a vyvinul separaci pro plyn-kapalina-pevná fáze s vysokou účinností a odolností proti opotřebení a korozi, má vysokou tvrdost povrchu (povrchová tvrdost až HV900 ~ 1000) odolnost proti korozi (použitelné pro kyseliny, zásady, prostředí s vlhkým sírovodíkem atd.).
Cyklonová trubice je 2 palce s použitím odstředivého principu trubkové trubky. Plyn, který má být filtrován, vstupuje do vstupního otvoru a vytváří rotační průtok v trubce, jako u kapalin a pevných částic a rozdíly v hustotě plynu, přičemž oddělené odstředivé síly, čistý palivový plyn z potrubí k odvádění pevných a kapalných částic spadá do spodní část oddělovače od potrubí a potom odtéct od výstupu. Počet cyklónových trubek je založen na skutečném průtoku plynu a povoleném poklesu tlaku.

Index výkonu

Separace: Pro částice prachu a kapičky 8-10 μm je rychlost odstraňování 100%
Cyklonová tlaková ztráta: méně než 0,04 MPa

Funkce

1. Celková struktura odpovídá dvoufázovým charakteristikám průtoku, opotřebení světla, menší pracovní zatížení pro kontrolu a opravu
2. Přiměřená struktura, problém s ucpáváním nedochází
3. Pro tvrdší temperamentní médium může cyklonová trubka používat originální technologii vysokého opotřebení a korozi s nikl-fosforovou povrchovou úpravou, povrchová tvrdost dosahuje až HV900-1000 s vysokou odolností proti opotřebení a dlouhou životností
4. Široká provozní flexibilita, aby se zajistila účinnost oddělování a rozsah přípustné tlakové ztráty, jednorázové průtokové rozsahy 135-185m3 / h;

Zajištění kvality

1.Závěrná kontrola kontraktů přiměla všechny oddělení k zajištění proveditelnosti každé objednávky.

2.Výroba a validace postupu před hromadnou výrobou.

Přísná kontrola všech surovin a pomocných materiálů, Všechny suroviny dosahují pokročilé úrovně světa.

3. Kontrola na místě pro všechny procesy, kontrolní záznamy udržují sledovatelnost po dobu 3 let.

4.Všechny inspektoři jsou kvalifikovaní s mezinárodními certifikáty.

5.Kvalifikované svářečky WPS a profesionální svářeč zaručují kvalitu svařování.

6.100% kontrola hotových výhonků před odesláním.

7.Advanced a kompletní testovací a kontrolní zařízení: NDT, kovový mikroskop, tester nárazu, zkoušeč tvrdosti ...

8. Pravidelné školení inspekčních pracovníků.


图片1.png

FAQ

1. Která úroveň kvality jsou vaše produkty?

Odpověď: Dosud jsme získali certifikáty CE, ISO, SGS, TUV, Rosh a ASME.

2. Jak dlouho trvá přepravní doba, jak se můžete ujistit, že stroj nebude porušen?

Odpověď: Náš stroj je zabalen do fólie, aby se zajistilo, že stroj bude hladce dodán zákazníkovi, použijeme ocelový drát k upevnění stroje na nádobu.

3. O poprodejním servisu, jak můžete vyřešit problémy zákazníka v zahraničí včas?

Odpověď: Záruka našeho stroje je obvykle 12 měsíců, během tohoto období zajistíme okamžitý mezinárodní expres, abychom zajistili, že náhradní díly budou doručeny co nejdříve.

Záruka kvality: 12 měsíců po skončení provozu zařízení, avšak nejdéle 18 měsíců po dodání zařízení (záruka nezahrnuje spotřebu součástí).

4. proč si vybrat nás?

A: Jsme jedním z high-tech podniků, AAA smlouvy a důvěryhodné podniky, AAA Technology Consulting firmy. Jsme výrobce získal certifikát ISO9001.

5. Které platební podmínky souhlasíte?

A: T / T nebo L / C nebo West Union nebo Moneygram nebo Paypal, ostatní jsou vítáni.

6.Čím je doba dodání filtru?

A: Obecně platí, 35 dní po upřesnění platby, pokud OEM, to bude 40-45 dnů po pokročilé platbě, port dodávky je Šanghaj.


图片6.png


Dotaz