Odlučovač oleje odlučovač oleje

Odlučovač oleje odlučovač oleje
Podrobnosti o produktu

Zavedení odlučovače olejové vody

V procesu separace oleje a vody je plášť vybaven koalescenčními kazetami a separačními kazetami, když médium protéká vnitřním prostorem, pak se uskuteční čtyři procesy - filtrace, koalescence, osídlení, separace, aby se dosáhlo odstranění vlhkosti, středně alkalických a soli organických kyselin rozpustné ve vodě a podobně.

oil water separator.jpg

Funkce

Média nejprve zevnitř směrem dovnitř protékají koalescenčními kazetami, tato kazeta má speciální dvojitou funkci filtrace a koalescence. Vysoko přesná filtrační vrstva nejvnitřnějších koalescenčních patron může účinně blokovat nečistoty částic, zvláště zachycovat nečistoty, které mají stav stability emulze jako oxid železa a sulfid železa atd. také lepší pro následnou demulsifikaci a koalescenční funkci. Po filtračním médiu se dostane do koalescenční demulsifikační vrstvy, její speciální materiál může provést demulsifikaci, poté jemná a volná voda vytvoří velký pokles, velké kapky se propadnou "gravitace, menší kapička velikosti bude proudit s médii do separačních kazet, separační kazety jsou vyrobeny z patentových technologických materiálů s dobrým hydrofobním výkonem. když médium zevnitř směrem dovnitř proudí do separačních kazet, ať jsou pouze média procházet, malé kapičky jsou zcela účinně zachyceny vnějšími kazetami a pak se spojují do velkých kapiček, čímž se dále odděluje voda.

Specifikace

Materiál pláště: 20 #, 345Q, nerezová ocel
Rozsah hodnocení Micron: méně než 0,3 mikronů, 0,3 mikronů, 0,5 mikronů, 1 mikron, 5 mikronů, 10 mikronů
Velikost kazet: OD3,5 ", 4,5", 6 "; Délka16,18,20,32,36,40,72 "
Počáteční pokles tlaku: ≤50 bar
Změna tlakové ztráty: <150>
Provozní teplota: 0 ~ 120 ℃

Oddělovací kazety

Oddělovací kazety jsou vyrobeny ze skleněných vláken s vysokou hustotou, aby se snížilo poškození a únik, konstrukce do jediné trubkové struktury, povrchy kazet jsou hydrofobní a oleofobní a splňují různé požadavky na mikronovou rychlost.

Struktura

Odlučovač pro koalescenci kapaliny a kapaliny je vybaven dvěma skupinami vnitřních kazet různých funkcí; oddělovací těleso je kovové pouzdro a je opatřeno pákovým měřidlem, tlakoměrem, odvzdušňovacím ventilem, vypouštěcím ventilem, online vzorkovými spáry a dalším příslušenstvím.

Průběh procesu

1. Pro prodloužení životnosti kazet s koalescenčními kazetami a zlepšení účinnosti odvodnění doporučujeme přidat předfiltr v přední části odlučovače filtrů koalescence. Hlavním účelem předfiltra je odstranění středně velkých nečistot a pevných částic oxidu železa, sulfidu železa a dalších škodlivých nečistot.
2. Každé zařízení je navrženo s obtokem, je vhodné v náhradních kazetách, a pak zajistěte, aby systém pracoval nepřetržitě.
3. Na dně každého zařízení se nachází 3 odtoky, což vede k odstranění nečistot a oddělování nečistot.

aplikace

INOCO SGF Odlučovač kapaliny a kapaliny se běžně používá v odlučování benzinu, tryskového paliva a naftového oleje; louhový benzín, tryskové palivo a motorová nafta; separace vody z lehkých uhlovodíků a petrochemických produktů; oddělení peroxidu vodíku v pracovním matečním louhu; separace kyselin z petrochemických produktů a uhlovodíků; separace oleje; separace bezvodého aminového oleje.


图片1.png

FAQ

1. Pokud budu muset zůstat na svém místě několik dní, je možné, že si hotel rezervoval pro mě?

A: Vždy je mi potěšením, hotelová rezervace je k dispozici.

2. Která úroveň kvality jsou vaše produkty?

Odpověď: Dosud jsme získali certifikáty CE, ISO, SGS, TUV, Rosh a ASME.

3. Jak dlouho trvá přepravní doba, jak se ujistíte, že stroj nebude porušen?

Odpověď: Náš stroj je zabalen do fólie, aby se zajistilo, že stroj bude hladce dodán zákazníkovi, použijeme ocelový drát k upevnění stroje na nádobu.

4. Po zadání objednávky zajistíte v současné době instalaci stroje?

Odpověď: Všechny stroje budou testovány dřív, než se doručují, takže téměř lze použít přímo, i když je náš stroj snadno instalován, pokud si zákazník potřebuje naši pomoc, budeme potěšeni, že zajistíme instalaci, ale veškeré náklady bude vám účtován poplatek.


图片6.png


Dotaz