Domů > O nás

YNT Petrochemical Machinery Equipment Co, Ltd jako 100% dceřiná společnost založená Wuxi Aochi Filter Equipment Co, Ltd v dubnu 2007 v Wuxi, Čína, je jedním z předních domácích dodavatelů mikrofiltra, a je také obzvláště dobré na design filtru za náročných podmínek. Jádrové produkty zahrnují separační filtry, mikrofiltery, vakové filtry, filtry tlakových nádob, automatické čisticí filtry, vysokotlaké filtry, statické směšovače a zrcátko a podobně. Taková řada výrobků byla uznaná a oceněna mnoha zákazníky, jako je například China National Offshore Oil Corporation, Roc Oil, Fluor Corporation, Technip, Západo-východní plynárenské oddělení společnosti China National Petroleum Corporation, Shell, Nanjing Steel Group, BASF a Sony .


Společnost YNT je odhodlána poskytovat zákazníkům v globálním průmyslu nejhospodárnější a nejprofesionálnější filtrační řešení výběrem nejvýznamnějších světových výrobních zařízení pro filtraci a výrobních procesů, které integrují roky zkušeností v oblasti výzkumu a vývoje do procesu kazety a používají různé filtry a separační technologie. Sintrovaná kazeta, skládaná kazeta z nerezové oceli, kazená kazeta, membránová patrona a další filtrační média spojená s různě navrženými filtračními pouzdry byly široce používány v petrochemii, rafinaci oleje, nové energii, oceli a železe, chemické, farmaceutické, potravinářské čištění vody a další průmyslová odvětví.

YNT nabízí služby průmyslovým komunitám již řadu let, přičemž implementuje mezinárodní systém jakosti ISO9001 přísně. S řadou projektových oddělení v zemi, YNT vám může poskytnout nejdokonalejší systém poprodejního servisu a my jsme schopni dorazit na stránky, aby vám sloužili do 24 hodin v Číně.

V budoucnu bude společnost YNT dodržovat základní hodnoty "bezpečnosti, odbornosti, inovací a spolupráce" i nadále bude zákazníkům nabízet kvalitní výrobky a efektivnější služby a bude usilovat o to, aby se nové přínosy pro inovace filtračních technologií.